Оценка посетителей
(по 34 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете школу и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Вчимося тут місяць, про результати говорити зарано, але певні моменти вже викликають схвалення:- по-перше, кількість дітей дійсно оптимальна для можливості індивідуальної роботи (цей аспект був для мене важливий, бо дитина дуже активна і для її концентрації потрібна постійна увага вчителя), по-друге, сімейно-домашня атмосфера, зони відпочинку облаштовані так, що перебування дитини цілий день не викликає в неї дискомфорту, навіть навпаки- в 6 годині не хоче йти додому, по-третє, використання вчителями різних матеріалів для зацікавлення, недавно дізналась, що по багатьох предметах активно використовують мультимедійні підручники і бачу, що дитина цю інформацію краще засвоює. Є звичайно і певні мінуси, ремонти хороші є не у всіх класах,. наступна "хвиля ремонтів", зі слів дирекції передбачена на осінні канікули, Сама ж концепція відремонтованих приміщень мені подобається, думаю, що до кінця року закінчать з ремонтами.

,

Знаю директора Світлану Миронівну досить давно, ще коли сама була школяркою. зараз планую віддати свого синочка навчатися в цю чудову школу. маю надію, що йому там сподобається.

,

Вчиться тут старша донечка, на наступний рік в перший клас піде молодша.Планували перехід в цю школу протягом двох років, ніяк не наважувались через недовіру до приватної форми навчання, яку поглиблювали і коментарі збоку.Зокрема, "не пускала" нас директорка школи де ми попередньо вчилися, всіляко відраджувала. Так ми втратили два роки. Тепер з впевненістю можу говорити, що у "Перспективі" є те чого так не вистачає батькам у звичайних школах, ну принаймні нам - дитиною дійсно піклуються, як навчанням так і всебічним розвитком, донька стала впевненішою в собі, оскільки відповідає на уроках кожен день, а не раз на місяць, і ще тисячу плюсів.Велика подяка п.Оксані, п.Наді, п.Ганні і особлива подяка директору Світлані Миронівни.Всі Ви робите велику справу!

,

Пишу цей відгук, оскільки всім рекомендую школу, і сусідка, що переводить сюди сина в другий клас недавно запитала, "а що у вас за проблеми із вчителями молодшої школи".
Вчаться в школі двоє моїх дітей - Яринка в 4 класі і Богдан в 6 класі, тому хто тут вчиться - добре нас знає, адже школа не велика. Для мене як мами, яка прагне, щоб дитину вчили і доглядали, в принципі, проблем не виникає жодних. В молодшій школі у дітей дійсно змінились 2 вчительки, як одна так і інша (п.Марія та п.Оксана) пішли в декрет. Яринку зараз вчить п.Оксана, яку ми дуже любимо і поважаємо. Та найбільша довіра в нас до Світлани Миронівни - директора школи, адже, на мою думку, висока якість освіти та правильно вибудуваний діалог між батьками та школою, це саме її заслуга, хоча її роботи як керівника, звичайно багатьом не видно. Інші питання, напевно стоять в площині комерційної таємниці, та діалогу між вчителем і школою, але на навчальному процесі і навченості дітей, зокрема моїх, не відображаються.

,

Вчимося тут сім років, після закінчення молодшої школи думали іти в державну, навіть декілька тижнів малий ходив до звичайної школи, але як то кажуть - "все пізнається в порівнянні". Тут дитиною дійсно займаються педагоги, тримають під контролем і успішність і поведінку. В звичайній школі, вчителі викладають матеріал, а над засвоєнням працюють або батьки або репетитори. Тому, велика подяка школі та вчителям, що дійсно дбають за майбутнє кожного учня.

,

Коли ми навчалися, то улюблена фраза директора:"Ми бідні..."Відносно молодшої школи також дуже весело))) Нам ще повезло, молодша школа була згуртована і стабільна.Тут багато років працювали і навчали наших дітей, родичів, знайомих хороші класоводи)))Велика їм вдячність.Шановні батьки, вимагайте для своїх вчителів гідної оплати праці, щоб вчителі не змінювалися, як шкарпетки...Відкрито спілкувалася з вчителями.

,

Вчиться тут молодший син, прийшли сюди з іншої приватної школи, загалом школою задоволені, на хорошому рівні математика, англійська та українська мова, історія, є додаткові заняття для закріплення матеріалу, все в межах вартості. Харчування базове я б сказала, крупи, макарони, м"ясо, супи, без особливого різноманіття, але за ті суми, що платимо - це навіть краще ніж в інших приватних школах. Зараз в школі ремонти, боюсь, щоб сильно вартість не піднялася.

,

Збираємось в цю школу на 2017-2018 н.р, ходимо на підготовку.Не так задля самої дошкільної підготовки, як для вивчення школи.Що можу сказати:в школі чисто, ведуться активно ремонти навіть зараз в період навчального процесу, результати тішать - не заїжднено як в звичайних школах, відносно самого навчання сказати багато ще не можу, тому що спілкуємось з директором та вчителем, що веде підготовку.Але певна довіра вже є, тому що видно, що навчальний процес під чітким контролем адміністрації.Спілкувалася з батьками дітей молодшої школи, ніби задоволені всі.Кажуть плюс ще й в тому, що добре налагоджений діалог між батьками та дирекцією, за рахунок чого не виникає непорозуміння та конфліктів. Більше сказати поки що не можу, напевно все треба відчути на "власній шкурі".

,

"Перспектива" дійсно дає знання! Вчителі,як і старшої,так і молодшої школи дійсно професійні та кваліфіковані. В особливості такі,як пані Леся,пані Тамара, пан Павло. Дуже приємно,коли до тебе ставляться,як до рідної дитини. Навіть бачивши не найкращі умови класів,я ні на який примус не перейшла б в іншу школу. Впевнена,що колись ремонт "добереться" і до класів) радує,що школа й так цього року мала немало ремонтів. А ще дуже хочеться, щоб директор набагато краще ставилася до вчителів, в особливості молодшої школи!!! Знаю від самої вчительки,яка там п ропрацювала всього рік, як вчителів ущемляють. Подумаєте, "брехня,наклеп". Тоді чому останні 4 роки щорічно міняються вчителі молодшої школи?!
Але взагалі, в формі навчання, я раджу цю школу!!!

,

Закінчувала школу кілька років тому, зараз в школі вчиться сестра. Приємно бачити, що в школі роблять сучасні ремонти. Під час навчання все влаштовувало, зараз класом часто відвідуємо школу і вчителів, завдяки пану Павлу і пані Тамарі без проблем здали ЗНО. Одним з мінусів було те, що не було ремонтів нових, але зараз по фейсбуці бачу, що ремонти роблять дуже гарні.

,

Школа існує завдяки відданій роботі вчителів.Велика їм подяка.Хотілось би, щоб їхня праця гідно оцінювалась дирекцією школи.

,

Велика подяка школі!Тепер розумію, що майбутнє дійсно за приватними школами.І це міф, що в приватних навчаються лише мажори і за гроші купують оцінки, насправді в приватних школах навчаються ті що втомилися боротися з недоліками державної освіти, тут же - все враховано: немає потреби в репетиторі - невелика кількість дітей в класі створює умови наближені до репетиторства, не говорю вже про те що тут дитину ще й виховують та прищеплюють правильну систему цінностей

,

Вирішила написати відгук,оскільки сама недавно дізналась про школу з фейсбуку і був період вагань, тому що, для прийняття рішення потрібні були незаангажовані відгуки.Вчимося в школі два місяці, і з кожним днем утверджуюсь в думці,що майбутнє за такими школами - найважливіше, що дитину тутне тільки вчать, а й допомагають засвоїти знання, з нею бавляться, розвивають таланти, і донька попри те що перебуває в школі 9 годин, не хоче йти додому.Насправді, я не вірила що таке буває.Пишу цей відгук для тих хто вагається давати чи не давати дитину до Перспективи.

,

Вчимося тут рік, ми з чоловіком дуже завантажені роботою, і вже думала, що додатково прийдеться наймати гувернантку-репетитора, але повчившись зрозуміла, що з донькою працююють вчителі і знання ми засвоюємо в школі.Подяка вчителям!

,

Дуже задоволена школою!!!Можливо мій коментарі стане комусь в пригоді, оскільки "втікали" від свавілля і безконтрольності державної школи. Син якраз входив в складний перехідний вік та потрапив під вплив поганої компанії, джерело якої була школа, де дитина перебуває як в джунглях, хто сильніший той і вижив. Тоді ми з чоловіком задумались про те, що сига треба рятувати-шукати менші колективи, де дитину не тільки вчать, А й виховують.І цілком випадково, по інтернету натрапили на Перспективу і не прогадали. Тому звертаюсь до батьків, якщо ви хочете вберегти дитину від вулиці і вам потрібна допомога у виробленні в своєї дитини правильних цінностей - вам дорога сюди - не пошкодуєте. Велика подяка школі!!!

,

Випадково зайшла на цей сайт з відгуками, в пошуках номера телефону дирекції-хочу давати молодшу доньку в перший клас, старша закінчила цю школу два роки тому. Від навчання в цій школі в нас з доцею залишились найприємніші спогади, відтак з впевненістю, що про моє чадо подбають якнайкраще, віддаю другу доньку в Перспективу. Здоров'я та наснаги вчителям та всьому педколективу!

,

Хороша школа, вчителі хоч і вимогливі, але уважні до кожного учня, атмосфера сімейного колективу, скучаю за Вами)

,

Прочитавши попередні коментарі, хотілося б встати на захист школи, яка навчає і виховує мою дитину вже сьомий рік!В першу чергу, особлива подяка Світлані Миронівни, яка є в школі не тільки директором та адміністратором, але й особистим психологом для дитини.Тепер з впевненістю можу сказати, що завдяки опіці школи і пильної уваги директора та вчителів мій син подолав складний перехідний вік!Дуже дякую школі, без зусиль цих людей ми з чоловіком, напевно б, не справились!!!

,

Школа дуже погана! Вчителі молодших класів міняються як шкарпетки.Діти ще не встигли привикнути до однієї вчительки,як вже прийшла інша. За 3 роки в моєї дитини помінялося 3 вчительки.А директор-взагалі неадекватно людина!!!

,

Це школа жахлива школа для інвалідів там нічого не вчать заставляють дітей прибирати замість прибиральниці треба платити 900 грн зате шо діти там мерзнуть їдять самі помиї а навчитися там можна лише

,

Чудова школа! Вчителі хороші і самовіддані! Дисципліна та виховання на вищому рівні! Індивідуальний підхід до дитини, якісне навчання та неупереджене ставлення! Дякую керівництву школи та вчителям за вагомий вклад у виховання та розвиток моєї дитини!
P.S. Не вірте поганим коментарям, дитина у цій школі знаходиться під пильним наглядом усіх вчителів та адміністрації, (залишаю свого малого з спокійною душею - як на опіку рідних), тому про куріння в туалетах не може йти і мови, оскільки такі факти набули б розголосу на початковому етапі зародження такої поведінки та були б придушені як зі сторони дирекції так і через осуд самих дітей! Не вірте фейковій антирекламі!

,

Ви перед тим як щось казати повчіться тут, тоді і розказуйте, яка ця школа, а школа дійсно чудова. Чудові знання!

,

Чудова школа! Найкраща у Львові!!!
Тут дають чудові знання!!!

,

Школа супер!!! Найкраща школа в місті Львові!!!!!
Чудові вчителі, тут дають дуже хороші знання!!!!

,

Вчусь у цій школі рік ,мені тут дуже подобається.Школа "Перспектива" найкраща школа у Львові.

,

Школа "Перспектива" найкраща у Львові серед приватних шкіл.

,

Жахлива школа!!! Діти просиджують уроки в туалеті школи курять харчування жахливе порції менше від норми у 4 рази
Не віддавайте своїх дітей в цю школу

,

Оцінки гарні за наші кошти. А знань нема

,

Добрі вчителі,хороші педагоги,школа сімейного типу.

,

школа класна !!!!!! Харчування не дуже

,

школа фальшива,але якщо вам дитину треба спекатися вам туди.люди!не давайте дітей в приватні школи.

,

найкраща школа у світі!!!!!!!!!!!!!

,

Це найкраща школа у Львові...!

,

Вчуся в ній 8 років

См. также:
Обратная связь