Комунальний заклад Вінницький ліцей №23
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Про школу
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Рейтинг школи 2025
Останнє оновлення 5 травня 2026
Відгуки
12Я в шоці від класного керівника 5в класу, яка постійно доводить дітей до істерики. Постійно кричить, погрожує директором поліцією і доганами. Дитина не хоче ходити до школи в якій тільки страх і сльози. Замість того щоб здружити клас, вчителька ще більше його розсварює. Це не педагогічно і не припустимо. Жах одним словом!!!! Вчителі вас не можливо називати вчителям, ви нелюди!!!!
Я учениця 4-Б класу. Чудовий ліцей, вчителі добрі. Не розумію чому усім не подобається ця школа. Ніякі вчителі не булять дітей, завучі також добрі та привітні. Недавній ремонт прекрасний, якщо ходити сюди, у дитини не буде стресу що до вчителів та однокласників. Загалом Ліцей прекрасний!
Чому всі охороники пускають в хол,щоб батьки могли зачекати свою дитину в теплі,а один,працює на золотий орден,чи що???? Що за ставлення?чекайте за дверима,хоча сам в терлі.
Прийшла забрати дитину,17.50,зайшла як завжди в хол,там тепліше,так як на вулиці 3град.і змерзла в щент. Дякуючи охороні,завжди пускають,без проблем.ЗАВЖДИ чекаємо дітей,і кожного дня,в холі.Але один з охороників,1.12.25 працюючи ,відмітився тим,що відмовив.Я кажу,що ми завжди чекаємо і все гаразд.Сказав чекати за дверима.Всього було 2мами,я і ще одна,яка сиділа з дитиною.Але охороник не впустив,хоча сам був в теплі,не на робочому місці,а сидів в гардеробній і вів теревені з жінками.Дякуємо ,щиро нашій охороні,за захист і добре ставлення до жінок👍👍👍
Дивіться також усі школи в Вінниці, ЗВО/ВНЗ в Вінниці, коледжі в Вінниці, курси в Вінниці, репетитори в Вінниці, дитячі садки в Вінниці.
Дивне відчуття, ніби ми вчимося в різних 5-В класах. Я мати дитини з цього класу, і у нас усе з точністю до навпаки. Діти люблять школу, обожнюють класного керівника, а уроки проходять на одному диханні. Ніякого страху, сліз чи образ у нас немає. Наш педагог — професіонал, а цей коментар схожий на звичайний фейк чи чиюсь особисту образу.