Білоцерківський гетьманський ліцей-гімназія Білоцерківської міської ради Київської області



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Державна, комунальна форма власності
  • Учні/освітяни 7:1
  • Ліцей з гімназією
  • Міська школа

  • Українська мова навчання

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


450
учнів
560
загальна кількість місць
16
класів
67
осіб персоналу
27
приміщень
Рейтинг шкіл

Рейтинг школи 2025

5
по місту
127
4
по області
387
5
по Україні
153,62
1,25
Середній бал
42
10
учні складали НМТ
167
38
тестів НМТ

5 по місту
79 по області
297 по Україні

2 по місту
90 по області
300 по Україні

8 по місту
362 по області
1634 по Україні

5 по місту
125 по області
544 по Україні

1 по місту
27 по області
118 по Україні

Хімія 160,67

Фізика 148,67

Географія 153,25

Українська література 184,50

Останнє оновлення 8 грудня 2023


Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Влада, 26.05.2026, 08:48

Навчаюся тут уже в 10 класі і можу впевнено сказати, що наш ліцей - це топ! Рада, що свого часу вступила саме сюди. Найбільший плюс - це атмосфера. Тут немає цього старого "шкільного тиску", вчителі ставляться до нас як до дорослих, поважають нашу думку і завжди готові допомогти, якщо щось не виходить. Навчатися буває непросто, навантаження серйозне, але знання дають реальні. Окремий лайк за круті заходи, активне учнівське життя.

Марія, 26.05.2026, 08:45

Я випускниця 2025 року. Навчання в цьому закладі залишило лише добрі спогади. Саме атмосфера й підтримка вчителів допомогли мені. Я успішна! Дякую всім!)

Марія, 26.05.2026, 08:44

Навчаюся тут і взагалі не шкодую, що вступила. Школа реально хороша. Найбільший плюс — це вчителі, вони адекватні, спокійно і зрозуміло все пояснюють. Вчитися, звичайно, треба, але знання дають хороші, так що за майбутні іспити можна не сильно переживати. Кабінети нормальні, чисті, та й загалом атмосфера комфортна. Мені тут подобається, знайшла багато хороших друзів. Якщо думаєте, куди йти вчитися, ліцей — чудовий варіант.

Катя, 26.05.2026, 08:42

Хороша школа, сильна в усьому. Найбільший плюс — це навчальний склад. Вчителі дійсно на своєму місці: пояснюють матеріал зрозуміло, ставляться до дітей з повагою і без зайвого тиску. Коли потрібно, завжди підкажуть і підуть назустріч. У самій школі панує приємний затишок — чисто, охайно, класи добре облаштовані, дитині там комфортно перебувати протягом дня. Адміністрація та весь колектив загалом адекватні й привітні, будь-які питання вирішуються спокійно та професійно.

Максим, 26.05.2026, 08:40

Мені дуже подобається навчатися в цій школі, бо тут створені всі умови для учнів. Вчителі ставляться до нас із повагою, зрозуміло пояснюють матеріал і завжди готові допомогти, якщо щось не виходить. Сама школа сучасна, у кабінетах приємно перебувати. Я радий, що навчаюся саме тут, і отримую від шкільних років лише позитивні емоції.


Дивіться також усі школи в м. Біла Церква, ЗВО/ВНЗ в Білій Церкві, коледжі в Білій Церкві, курси в Білій Церкві, репетитори в Білій Церкві, дитячі садки в м. Біла Церква.