Обласний науковий ліцей-інтернат Комунального закладу вищої освіти Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Державна, комунальна форма власності
  • 10–12 класи
  • Учні/освітяни 3:1
  • Науковий ліцей
  • Профілі: правовий, універсальний
  • Міська школа

  • Українська мова навчання

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


79
учнів
4
класи
26
осіб персоналу
24
приміщення
Рейтинг шкіл

Рейтинг школи 2025

5
1
по місту
196
16
по області
3915
408
по Україні
137,59
0,07
Середній бал
121
13
учень складав НМТ
465
58
тестів НМТ

5 по місту
197 по області
3730 по Україні

5 по місту
222 по області
4428 по Україні

4 по місту
97 по області
2444 по Україні

5 по місту
187 по області
3681 по Україні

2 по місту
90 по області
2072 по Україні

Хімія 135,00

1 по місту
69 по області
1319 по Україні

2 по місту
64 по області
1244 по Україні

Останнє оновлення 24 лютого 2023


Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Олексій, 04.05.2026, 10:45

Мені подобається в цьому навчальному закладі

., 30.04.2026, 21:41

З точки зору освіти - заклад хороший. Проте, занадто багато часу приділяється позакласним, непотрібним заходам, які заважають дітям готуватись до іспитів. Значний недолік - збирання великої кількості коштів на подарунки/букети на різні заходи, дні народження викладачів без бажання самих учнів зробити це і, фактично, без можливості відмовитися.

Марія, 30.04.2026, 10:35

Ліцей — це сучасний навчальний заклад із хорошим рівнем освіти та дружньою атмосферою. Вчителі зрозуміло пояснюють матеріал і підтримують учнів. Уроки цікаві, а також проводиться багато корисних позакласних заходів. У ліцеї створені комфортні умови для навчання та розвитку. Загалом це хороше місце для здобуття знань і самореалізації.

Єлизавета, 30.04.2026, 08:53

Якщо ви шукаєте заклад, де дитина буде не просто "номером у журналі", а особистістю — вам сюди. У ліцеї дуже потужна наукова база, багато можливостей для саморозвитку та творчості. Особливо хочеться відзначити атмосферу: люди тут надзвичайно щирі та привітні, що робить перебування в ліцеї дуже комфортним. Вихователі та вчителі стають справжніми наставниками. Життя тут насичене, цікаве і, головне, безпечне та дружнє. Найкращий вибір для старшокласників!

Ніка, 30.04.2026, 08:52

Ліцей справляє дуже хороше враження.Викладачі ліцею — це справжні професіонали, які вміють зацікавити предметом і підтримати інтерес до навчання. Вони відкриті до спілкування, завжди готові допомогти й пояснити складний матеріал доступно та зрозуміло. Особливо цінним є індивідуальний підхід до учнів, що дозволяє кожному розкрити свій потенціал.


Дивіться також усі школи в м. Бар, коледжі в Барі, дитячі садки в м. Бар.