Докладна інформація про компанію

Компанія World-Study пропонує Вам:

  • Безкоштовна вища освіта за кордоном (Австрія, Німеччина, Греція, Голандія, Чехія, Польща).
  • Вища освіта за кордоном (Швейцарія, Австрія, Німеччина, Греція, США, Великобританiя, Чехія, Польща, Словаччина) - від 600 євро.
  • Цілорічні й літні мовні курси в США, Австрії, Чехїї, Німеччини, Мальті, Канаді, Туреччині, Іспанії - від 275 євро.

Сотні задоволених клієнтів, максимальну якість консультацій на всіх етапах роботи, постійна підтримка клієнтів за кордоном протягом усього часу навчання, допомога у підготовці всіх необхідних документів для виїзду, більш, ніж доступні ціни.

Ми цiнуємо та поважаємо кожного клієнта,тому надаємо велику кількість найрізноманітніших послуг,що пов'язані із вступом до учбового закладу,оформленням пакету документів, отриманням візи,наданням страховки та великою кількістю аспектів, що мають відношення до навчання за кордоном.

Ми завжди раді зустрічі з вами!

Програми
Вища освіта - Канада.
Друга вища освіта - Канада.
Англійська мова - Канада.
від 7000 грн
Оцінка відвідувачів
(по 2 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Я нашла компанию сразу(до этого я позвонила туда- мне детально объяснили по телефону адрес и местонахождение),подъехала и пообщалась с сотрудниками...Общалась я для сестры...мы заключили с ними договор,сестра уже поступила через эту компанию в Польский институт и с октября начнет учиться...так что просто надо уметь звонить по телефонам и общаться с людьми,и все у Вас получится:))

,

Консультации действительно качественные и подробные...Остались только положительные впечатления от беседы со специалистом. Очень надеюсь на то, что у меня получится поехать учиться в Чехию в следующем году!

Освіта за кордоном в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, курси в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок