Докладна інформація про компанію

Компанія World-Study пропонує Вам:

  • Безкоштовна вища освіта за кордоном (Австрія, Німеччина, Греція, Голандія, Чехія, Польща).
  • Вища освіта за кордоном (Швейцарія, Австрія, Німеччина, Греція, США, Великобританiя, Чехія, Польща, Словаччина).
  • Цілорічні й літні мовні курси в США, Австрії, Чехїї, Німеччини, Мальті, Канаді, Туреччині, Іспанії.

Сотні задоволених клієнтів, максимальну якість консультацій на всіх етапах роботи, постійна підтримка клієнтів за кордоном протягом усього часу навчання, допомога у підготовці всіх необхідних документів для виїзду, більш, ніж доступні ціни.

Ми цiнуємо та поважаємо кожного клієнта,тому надаємо велику кількість найрізноманітніших послуг,що пов'язані із вступом до учбового закладу,оформленням пакету документів, отриманням візи,наданням страховки та великою кількістю аспектів, що мають відношення до навчання за кордоном.

Ми завжди раді зустрічі з вами!

Програми
Вища освіта - Канада.
Друга вища освіта - Канада.
Англійська мова - Канада.
від 7000 грн
Оцінка відвідувачів
(по 3 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

На данний момент я вже являюсь студентом чешського престижного універу.
Довго шукав компанію, яка допоможе поступити в закордонні ВНЗ. Обзвонив декілька подібних компаній і тут консультант Антон надав мені насправді якісну консультацію. Говорили ми досить довго але і питать в мене було не мало. Після чого абсолютно безкоштовно я отримав підбірку ВНЗ в які в мене є шанси поступити на основі моїх оцінок і побажань. Я подав документи в чотири різних університета в Чехії і Польщі, і згодом від кожного з них я отримав запрошення на навчання. В результаті я зупинився на більш доспуному по бюджету.
Все круто, дякую!

,

Я нашла компанию сразу(до этого я позвонила туда- мне детально объяснили по телефону адрес и местонахождение),подъехала и пообщалась с сотрудниками...Общалась я для сестры...мы заключили с ними договор,сестра уже поступила через эту компанию в Польский институт и с октября начнет учиться...так что просто надо уметь звонить по телефонам и общаться с людьми,и все у Вас получится:))

,

Консультации действительно качественные и подробные...Остались только положительные впечатления от беседы со специалистом. Очень надеюсь на то, что у меня получится поехать учиться в Чехию в следующем году!

Партнери сайту
Educat, навчання за кордоном
Educat, навчання за кордоном
Всі партнери | Стати партнером

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок