Докладна інформація про компанію

О "Grand Mir"

Міжнародний центр подорожей та освіти "Grand Mir" вітає Вас! За 5 рокiв нашого існування, ми встигли зарекомендувати себе, як надійна компанія, що надає найкраще! Ми добилися цього індивідуальним підходом до кожного клієнта, ретельним підбором наших прямих зарубіжних, і українських партнерів, доступними цінами, порівняно з високою якістю послуг.

Компанія «Гранд мир» надає послуги з організації відпочинку, навчання, стажувань у всьому світі.

Наша основна мета - зробити Ваш світ грандіозним! Ми хочемо показати Вам красу і красу нашого світу.

Наша місія - сприяти всебічному і гармонійному розвитку людини, забезпечення широких можливостей для поліпшення якості життя в цілому, і в окремих її компонентів зокрема.

10 причин звернутися саме до нас:

  1. Усі наші послуги «під ключ». Ми здійснюємо повний супровід від початкових консультацій, отримання візи, виїзду та проживання за кордоном.
  2. «Гранд мир» працює лише напряму, і тільки з перевіреними партнерами. Це гарантія якості наших послуг за мінімальними цінами. Прямі партнери допомагають уникати додаткових «накруток».
  3. Ми даємо гарантію на наші послуги, і здійснюємо все максимально швидко, чітко, професійно.
  4. Більшість наших послуг спрямоване на розвиток, навчання людини, в першу чергу, дітей. Ми допоможемо дати Вашій дитині прекрасну освіту, допоможемо вивчити мову, розширити кругозір.
  5. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Навіть якщо у Вас чистий паспорт, відмови, депортації, або інші візові проблеми - зверніться до нас і ми допоможемо.
  6. Менеджери «Гранд мир» постійно подорожують, і можуть розповісти про життя за кордоном «з перших вуст».
  7. Безкоштовні консультації до і після оформлення послуг.
  8. Спеціальна дисконтна програма, акції, подарунки для наших постійних клієнтів.
  9. Можливість здійснення дистанційного оформлення на будь-які види послуг.
  10. Офіс в самому центрі міста. До нас зручно дістатися будь-яким видом громадського транспорту. Для Вашого авто є місце для стоянки поряд з офісом.

Ми з задоволенням відповімо на всі Ваші питання, будь-яким зручним для Вас способом:
За адресою: м. Севастополь, вул. Очаковців 36, оф. 4
За icq: 283-035-505
За skype: grand.mir.crimea

Програми
Робота і обмін досвідом (AuPair, Work and Travel, волонтерство) - Бельгія.
від 1000 грн
-5%
Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Всегда мечтал учиться за границей. И агентство Гранд Мир помогло осуществить мою мечту. После окончания школы я не знал, куда я хочу поступать. В моем городе не было ничего подходящего, а в Симферополе или Севастополе, хоть и был выбор по больше, но отзывы знакомых не добавляли желания вступать туда. Мол, «все за деньги» и практики мало. Я понял, что это не мой путь. Уже совсем расстроившись, нашел в интернете сайт компании Гранд Мир.

,

Au-pair программа исполнила мою мечту в Австрии. Теперь точно знаю, что мечты сбываются )) Тем более, что с Гранд Миром это просто! Поехала по программе в австрийскую семью: Гельмут и Хельга Хофер и маленький Максик )) Очень приветливая семья. У меня была своя небольшая комната. Получала карманные деньги, при нашем умении экономить - огромная сумма )) Для лучшего изучения разговорной речи Гельмут частично оплатил мне часть языковых курсов. Теперь есть четкая цель - поступить в австрийский вуз. Огромная благодарность фирме Гранд Мир! Сотрудники работают не за страх а за совесть. Курировали меня вплоть до самого возвращения!!! Это меня просто потрясло! Теперь за рубеж - только с Гранд Миром, они своих не бросают ))
С большим уважением и бесконечной благодарностью, Владлена Чистякова

,

Пишу из солнечного Лос-Анджелеса, друзья! Если хотите выехать за границу, то лучше Гранд Мира не найти. Сам здесь только благодаря этим ребятам. Все началось с того, что по роду моей деятельности требуется хорошее английское произношение. Умные люди порекомендовали обратиться в Гранд Мир и вот я уже два месяца в США, в одном из лучших городов изучаю все премудрости интернационального языка в школе Kaplan international. Ни разу не пожалел, что пришлось работать с персоналом Гранд Мира, ребята знают свое дело! И документы оформили, и в школу подали заявку. Также, что немаловажно, помогали советами и курировали уже за рубежом! Сейчас я снимаю недорогое жилье и задумываюсь переносить офис сюда. Респект вам, девушки из Grand Mir!

,

Спасибо за оперативность оформление документов, загран паспорт был готов даже раньше сроков, авиабилеты купила в течении 10 минут, менеджерам особая благодарность!

Партнери сайту
Leman Study, навчання за кордоном
Leman Study, навчання за кордоном
Всі партнери | Стати партнером

Освіта за кордоном в Севастополі, а також ВНЗ в Севастополі, коледжі та технікуми в Севастополі, курси в Севастополі, репетитори в Севастополі, робота в Севастополі

Зворотній зв'язок