За кордоном

Partner business systems
Про компанію

Навчання в Польщі, навчання в Чехії, навчання в Австрії, навчання в Туреччині, Запрошуємо на відкриту лекцію
"Навчання за кордоном"
22 жовтня в 12.00
12 листопада в 12.00
17 грудня о 12.00
в офісі проекту. Участь безкоштовна, реєстрація обов'язкова. Зареєструватися!


СУПРОВІД І ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ У Мовні школи ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ!

Супровід  включає в себе:
оформлення нотаріального доручення, переклад пакету документів на візу на чеську мову та нотаріальне завірення перекладів, реєстрація на візу, підготовка пакету документів на візу, підготовка до співбесіди в консульстві, підготовка документів до виїзду (довідки для нострифікації, відправка документів для нострифікації до виїзду), консультування протягом 2-х років з усіх навчальних і побутових питань.
Вибирайте МОЖЛИВІСТЬ ВЧИТИСЯ В ЦЕНТРІ ЄВРОПИ НА БЮДЖЕТ!

Partner Business Systems супроводжує процес вступу до університетів Австрії. Партнером в Австрії є компанія «VIENNA OPPORTUNITIES» (Rötzergasse 46/17, Vienna).

Переваги освіти в Австрії: Австрійські університети займають провідні позиції в світових рейтингах. Доступна вартість навчання від 380 до 720 євро в семестр.Возможность надходження відразу після школи, на відміну від Німеччини. Відсутність вступних іспитів (тільки на деякі спеціальності). Рівень німецької мови не є обов'язковою умовою вступу. Університет відправляє абітурієнта на курси при університеті, де студент може вивчати німецьку до 6 семестрів. ü Дипломи університетів Австрії визнаються майже у всіх країнах без нострифікації. Надходження можливо як на бакалаврські програми, так і магістерські.

Супроводжуємо в наступні університети: Віденський економічний університет, Віденський університет, Віденський технічний університет, Віденський університет природних ресурсів, Медичний університет, Ветеринарний університет, Віденська консерваторія та інші (можливість супроводу в будь-який університет Австрії за індивідуальним запитом).

ПРОГРАМИ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ДИПЛОМА ЛІКАРЯ В ЧЕХІЇ.


Програми

1
  • Програми для школярів — Чехія; Інші мовні курси — Чехія
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі ЗВО/ВНЗ в Запоріжжі, а також коледжі в Запоріжжі, курси в Запоріжжі, репетитори в Запоріжжі, тренінги в Запоріжжі, робота в Запоріжжі