За кордоном

Антра, освітній центр


 • Одеса · вул. Преображенская, 4
 • study.antra.ua
 • Інна
 • (048) 710-07-08
 • marketing@antra.ua

Освітній центр Антра - міжнародна освітня платформа для людей, які хочуть розвиватися, ставити собі нові цілі і досягати їх.

Освітній центр є напрямком ГК "Антра", яка успішно працює з 1996 року. Ми пропонуємо організацію освітніх подорожей в зарубіжні школи і табори з вивченням іноземних мов для дітей і дорослих, а також вступ до закордонних вищих навчальних закладів, ліцеїв і технікумів.

Наш Освітній центр має прямі договірні відносини із зарубіжними навчальними закладами, сервіс вам гарантований. Ніяких прихованих платежів і комісій.

Програми навчання:

 • мовні курси за кордоном для підлітків і дорослих (англійська, німецька, французька, італійська, іспанська, польська)
 • літні мовні табори для дітей та підлітків за кордоном
 • вступ до закордонних ВНЗ (Канада, Польща, Болгарія, Чехія, Словаччина, Греція)
 • вступ на безкоштовне навчання в ліцеї і технікуми Польщі, Чехії, Словаччини
 • програми підготовки до вступу на безкоштовне навчання в Словаччині, Чехії та Греції з вивченням чеської / словацької / грецької мови


Наші експерти допомагатимуть вам від вибору програми, курсів або навчального закладу, до закінчення навчання. Ми візьмемо на себе всі рутинні питання, вам потрібно буде лише вчитися. Підвищувати свій капітал знань, пізнавати нове, знайомиться, розвиватися, занурюватися в багатонаціональну середу. Бути розумним і успішним і перспективним - ось що сьогодні модно!


Програми1

 • Вища освіта — Чеська Республіка

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Спасибо Антре, благодаря вам наши двое детей учатся в Словакии. Сильная подготовительная программа, надежное сопровождение еще до отъезда, нам с вами было спокойно на всех этапах, однозначно рекомендую!

,

Дочь учится в Канаде в колледже Mohawk, уезжали, когда начинались карантинные меры, было очень непросто, но спасибо специалистам из Антры, благодаря им все получилось! Наша семья однозначно рекомендует обращаться за получением высшего образования за пределами Украины именно сюда

,

Благодарю за программу подготовки к признанию диплома врача в Чехии, для меня программа оказалась важной определяющей точкой в жизни и практике. Помогли пройти весь этот непростой процесс от и до.

,

Сын учился в Чехии на программе в Чехии, сейчас оканчивает 1й курс ВШЭ, очень довольны, если не подготовительная программа, то никогда не поступили бы, отбор колоссальный, много процессов, с которыми бы не справились сами никогда. Поступали через Антру на программу в Ческе Будейовице, работой довольны.


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Одесі, а також коледжі в Одесі, курси в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі