Докладна інформація про компанію

Місія нашої компанії - надати якісні послуги для тих, хто бажає вивчити іноземну мову, отримати вищу, середню або спеціалізовану освіту за кордоном!

Нас рекомендують!

На сьогоднішній день існує безліч компаній, які допомагають виїхати на навчання за кордон, але небагато з них можуть сказати, що сталося з їхнім клієнтом за рік або два після поїздки.

Ми знаємо долю кожного нашого студента та випускника, оскільки в період навчання за кордоном ми завжди залишаємося разом з ними, завжди підтримуємо і допомагаємо у всіх складних ситуаціях, радіємо їхнім успіхам! І наші клієнти можуть це підтвердити

https://studybridge.com.ua/reviews.html

Вам ніколи не здасться , що ми Вам щось нав'язуємо, керуючись своїми власними інтересами – ми завжди виходимо тільки з Ваших особистих інтересів. Важко прийняти рішеня? Ми організуємо для Вас зустріч із представниками навчального закладу або ознайомчу поїздку, надамо тільки об'єктивну інформацію. Ви зможете зробити вибір, який буде правильним саме для Вас.

Ваше майбутнє для нас у пріоритеті, тому що ми не працюємо з навчальними закладами, які мають сумнівну репутацію, а рекомендуємо тільки ті, куди б із задоволенням поїхали вчитися самі. Щорічно менеджери нашої компанії здійснюють моніторинг якості освітніх послуг усіх партнерських навчальних закладів, особисто відвідуючи кожен з них.

Вчите англійську 5 або 10 років, а ефекту 0? Ваша дитина втомилася від вивчення незрозумілих слів? Мовні курси за кордоном – це прекрасна можливість для будь-якого віку нарешті заговорити іноземною мовою, познайомитися з традиціями, культурою, природою іншої країни, завести нових друзів та отримати масу яскравих вражень. Ми знаємо, як це важливо для Вас. Тому наші консультанти дуже відповідально підходять до вибору рекомендованих мовних шкіл і дитячих таборів, підготовки всіх необхідних документів та візової підтримки. Ми робимо все, щоб Ви і Ваші діти згадували про поїздку тільки з посмішкою!

Якщо Ви плануєте навчання, бажаєте вивчити мову за кордоном і при цьому хочете зберегти ваш час, гроші, нерви, а також не переживати за себе або за долю своєї дитини – звертайтеся до нас, оцініть якість наших послуг!

Повний перелік наших послуг:

 1) Консультування щодо навчальних програм, освітніх закладів і подальших перспектив у цікавій для Вас області (можливість працевлаштування, роботи за фахом, подальшої імміграції) у будь-якій країні світу.

2) Надання найсвіжішої інформації по нових, цікавих і затребуваних серед роботодавців спеціальностях завдяки тісним зв'язкам з багатьма прогресивними вишами по всьому світу.

3) Індивідуальний підхід до кожного вступника: виконання всіх вступних вимог будь-якого вузу, підготовка всіх необхідних документів до вступу до ТОП-вишів світу (мотиваційні листи, рекомендаційні листи, допомога в проходженні можливих тестів і іспитів).

4) Повна візова підтримка!

5) Підготовка до адаптації в країні навчання: проведення докладного інструктажу перед від'їздом (що робити в перші дні перебування в новій країні, культурно-розважальна програма, питання харчування та побуту тощо), своєчасний збір необхідних документів, список речей і предметів першої необхідності та ін.

6) Підбір захопливих та  ефективних, популярних серед дітей та молоді мовних та канікулярних програм для найменших наших клієнтів (діти 4-12 років), підлітків 13-17 років та їх батьків у найкоротші терміни. Мовні курси для дорослих (індивідуальні, групові поїздки; корпоративне навчання). Повна консультативна візова підтримка для дітей, студентів та їх сімей (допомога у відкритті мульти-віз для батьків).

7) Консультаційний супровід ваших дітей під час поїздок на канікули або довгострокове навчання в середніх школах: надання звітів про успішність, відвідування занять, що перекладені рідною мовою.

 А також:

 • Пошук , підбір і допомога у придбанні оптимальних авіаперельотів.
 • Консультації з підбору і допомога в придбанні страхового плану.
 • Допомога в оформленні опікунських послуг.
 • Підбір варіантів проживання під час навчання (проживання в сім'ях, резиденціях, апартаментах та ін.)
 • Переклад усіх необхідних документів.
 • Консультування з питань здійснення оплати навчальному закладу .
 • Допомога у формуванні бюджету витрат: розрахунок середньостатистичних витрат по всіх можливих статтях видатків (навчання, харчування, проживання, транспорт, щоденні витрати, побут та ін.)
 • Організація ознайомчих поїздок до навчальних закладів, проведення он-лайн консультацій із співробітниками навчальних закладів.
 • Розробка індивідуального календаря подачі документів (список необхідних документів із зазначенням строків їх подання).
 • Моніторинг процесу зарахування – листування і телефонні переговори з університетом, інформування Клієнта про деталі подачі документів та перебіг їх розгляду.
 • Допомога у вирішенні різних проблем, що виникають у період навчання.
 • Безкоштовне тестування на рівень володіння іноземною мовою (у тому числі, тестування он-лайн).
 • Попереднє експертне консультування або професійна підготовка до здачі міжнародних іспитів IELTS, TOEFL, CAE, FCE, GMAT, TestDAF ( українські та іноземні викладачі).
Програми
Німецька мова - Австрія, Німеччина.
Англійська мова - Австралія.
Вища освіта - Австралія.
Друга вища освіта - Австралія.
Англійська мова - Англія.
Вища освіта - Англія.
Програми для студентів - Англія.
Друга вища освіта - Англія.
Підготовка до вступу в університет - Англія.
Програми для школярів - Англія.
Програми для школярів - Англія.
Англійська мова - Англія.
Середня освіта - Англія.
Вища освіта - Голландія.
Друга вища освіта - Голландія.
Бізнес-курси, MBA - Іспанія.
Вища освіта - Іспанія.
Друга вища освіта - Іспанія.
Інші мовні курси - Іспанія.
Програми для студентів - Іспанія.
Програми для школярів - Іспанія.
Англійська мова - Іспанія.
Вища освіта - Італія.
Друга вища освіта - Італія.
Англійська мова - Канада.
Вища освіта - Канада.
Програми для студентів - Канада.
Програми для школярів - Канада.
Англійська мова - Канада.
Середня освіта - Канада.
Вища освіта - Китай.
Інші мовні курси - Китай.
Англійська мова - Мальта.
Програми для школярів - Мальта.
Англійська мова - Мальта.
Програми для студентів - Німеччина.
Програми для школярів - Німеччина.
Німецька мова - Німеччина.
Англійська мова - Нова Зеландія.
Вища освіта - Нова Зеландія.
Друга вища освіта - Нова Зеландія.
Англійська мова - США.
Бізнес-курси, MBA - США.
Вища освіта - США.
Друга вища освіта - США.
Програми для студентів - США.
Програми для школярів - США.
Англійська мова - США.
Вища освіта - Франція.
Друга вища освіта - Франція.
Програми для студентів - Франція.
Програми для школярів - Франція.
Англійська мова - Франція.
Французька мова - Франція.
Вища освіта - Швейцарія.
Англійська мова - Швейцарія.
Французька мова - Швейцарія.
Німецька мова - Швейцарія.
Середня освіта - Швейцарія.
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок