Спеціальності
Оцінка відвідувачів
(по 35 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Училище хороше, спогади приємні. Випустилась в 2011 році. Викладачі приємні завжди підтримували. Хороші були роки.

,

Усі викладачі хороші ,група у нас була дружні і гуртожитку жили всі дружньо,я навчалася 2004-2006 роках кухар -кондитер навчалась там всього найкращого рекомендую!

,

Училище хороше! Учителі хороші і турбуються про учнів стараються їх чомусь навчити сам вчився в 2011-2015. Общага кретично требує ремонту немає навіть 1 розетки в кімнаті елементарно не зарядиш телефон, двері можна відчинити рукою через щілини. Вахтери класні! В общому училище хороше! Багато практики є чого навчитись! Єдиний мінус все потрібно купувати за свій рахунок! За 3.5 років навчання потратив багато грошей наче вчився на платній формі

,

Хороший навчальний заклад гуртожиток лишає бажати кращого але це можна виправити.

,

училише саме тупориле!!! я там навчалась!!! гроші гребуть з учнів!!! я його терпіти не можу!!! я сирота, і вони мені сказали, що сиротства не буде!!! я просто як зустрічалась з хлопцем, його мама прийшла туди і влаштувала скандал!!! і ось замісник директора з виховної роботи мені це і сказав.... то фігня, а от щодо греблі грошей.-- це просто жах!!!

,

училище то норм на обща стоялоб гарно відремонтувати або вже построїти нову бо вона там скоро розвалиця ну і звісно зробити капітальний ремонт в кімнатах бо там він неробився дуже давно друг навчався розповідав

,

Училище просто супер! Ні разу за 7 років не пожалкувала про навчання там. Дуже класні та компетентні викладачі, а також сама атмосфера в даному навчальному закладі. Раджу!

,

я там стал мужиком

,

Дякую всім викладачам, училище найкраще, якщо чесно, то педагогічний колектив у своїй справі набагато кращий ніж навіть у деяких гімназій, училище іде в ногу з часом та постійно старається забезпечити своїх учнів прекрасною атмосферою та всіма можливими позитивними впливами. На мою думку заслуговує на те щоб його називали найкращим..)

,

А я своє училище люблю!!! І тих, хто в ньому навчається "чёрти кем" не вважаю!!!

,

Гуртожиток в училищі в задовільному стані. Треба самому підтримувати порядок в кімнаті, систематично прибирати своє житло, робити його затишним.

,

училище погане....общага калічена,опалення в ній не має.....ремонт років 20 не робили.....не раджу

,

Очень хорошее училище!

,

Понабрали черти кого,нормальный пацан у меня сын.Не глупый.Это его была мечта.На собеседовании задавали какие то глупые вопросы.Кто какой национальности в семье,какой достаток.Короче полный криминал в этом училище.Никогда не думала.что столкнусь с этим.Очень разочарованы.Никому не советую этот колледж!!!!!!!!!!!!

,

класс!!!!

,

училище,на яке діти працюють, а навчання спеціальностям на третьому плані!!!!!!!. За 1,5 роки, які провчилася там моя донька, занять було взагальному 3-4 місяці, а то все - практика, незрозуміло яка(дитина вчилася на повара, а працювала офіціантом?????)! Перед вступом в училище думка щодо нього була кращою. Так як мама та вчитель - іншим батькам не буду його рекомендувати!!!!!!!!!!!!!!

,

да, на всех конкурсах покупают себе места.

,

училище супер )))!!

,

Нормальное училище

,

та так себе учілище

,

крутое училище

,

Фу а не училище

,

супер

,

forever!!!!!!!

,

Дуже клеве учылыще !!!!

,

Супер!!!!!

,

Очень отличное
училище.Там очень весело и прикольно. Особенно в общежитие.

,

хорошее училище

,

Очень хорошое училище,хорошие преподаватели.

,

Найкраще ущилище

,

Класне училище.

,

на мою думку найкраща в Білій Церкві

,

Не погане училище друг який там вчиться дуже довольний)

,

бурса супер

,

respekt

Партнери сайту
Коледж Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая (МНТУ)
Коледж Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая (МНТУ)
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Білій Церкві, а також коледжі та технікуми в Білій Церкві, курси в Білій Церкві, репетитори в Білій Церкві, робота в Білій Церкві

Зворотній зв'язок