Спеціальності
Оцінка відвідувачів
(по 15 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Учителя отстой

,

Я закінчила ККТ у 2012 році! Отримала відмінні базові знання! Низький уклін нашому куратору Людмилі Семенівні...дуже терпляча людина!!! Дякую велике за навчання! Це дало мені змогу добитися того що я маю на даний час)))

,

Закінчила ККТ (а бивший Технікум Радянської Торгівлі) ще в дужжжеее далекому 2000 році, а наче недавно..... - дуже гарний дають старт викладачі, їм низький уклін! Дякую!

,

Закончила данное учреждение в 2008 году (На тот момент еще коммерческий техникум) по специальности "Товароведение и коммерческая деятельность". Техникум отличный, преподаватели в основном все лояльные (кроме ОБЖ и физ. культуры). Хорошая база знаний. Очень рада была здесь провести 2 года учебы))

,

Это мой alma mater. Окончила обучение в далёком 2002 году... Мне повезло с прекрасным преподавательским составом. Эти люди настоящие профессионалы, дали базовые знания, которые безусловно пригодились в жизни. Каждый Учитель оставил в душе особый отпечаток... некоторых уже нет... спасибо им огромное!

,

Окончила техникум в 2002 году,это было очень классное время),все преподаватели умнички,все очень хорошие,остались только положительные воспоминания)))

,

Все тут гарно.....Гарні викладачі....

,

Я хочу перевестись в цей заклад але я незнаю чи мене приймуть

,

Закінчила технікум в 2009-му році.(Комерційне відділенн) Роки навчання напевно найвеселіші в житті! Більшість викладачів дуже хороші, люблять свою справу. Отримала значний багаж знань з професії. Вчитись не важко і цікаво. Директор Тетяна Іванівна, мені особливо подобалась... Не дивлячись на свою зайнятість УСІХ(!!!) студентів знала по іменам! Часто чула від неї: "ну як справи?, Як успіхи...?" Якась материнська турбота йшла від неї)))

,

Очень хороший, отличный техникум.я довольна своим поступлением сюда!)

,

Гарний навчальний заклад, закінчивши його можна конкурувати на ринку праці і не лише в Україні. Але все залежить від власного бажання чомусь навчитися.

,

да отличный техникум но везде есть своё но

,

Закончила его в 2011. Учиться в принципе хорошо! Все преподы классные, но есть такие что ооочень любят деньги!!! Остальные тянут за уши и заставляют учится! Физруки любят взятку - коньяком!

,

хорошие знания, а какие мероприятия в актовом зале!!!!!!

,

Я после 9 класса хочу туда поступать!
Думаю что всё будет хорошо,колледж хороший!!)))

Партнери сайту
Коледж Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая (МНТУ)
Коледж Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая (МНТУ)
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Кропивницькому (Кіровограді), а також коледжі та технікуми в Кропивницькому (Кіровограді), курси в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)

Зворотній зв'язок