Вище професійне училище №9
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.


Відгуки

40
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчив при союзі СПТУ9. Випуск 1986 року. Можливо одні з перших так званих "ускорєнних" груп, зі скороченим терміном навчання. Радіомеханік, червоний диплом. Прекрасний базовий рівень. Після закінчення здобув вищу освіту. Встиг попрацювати і в майстерні по ремонту, і в РЦТО"Електроніка" при оборонному підприємстві, і відеоінженером на телебаченні. Останнім часом працював в сервісному центрі. Велика подяка Чухно Юрію Олексійовичу (як Гагарін, щоб не забували), Конкіну ( по книгах якого вчились). Особлива вдячність Петричу І.Ф і його дружині за відношення і науку життя. Прекрасно викладалась теорія, на той час хороша технічна база і практика. Залишились тільки хороші спогади, надіюсь рівень підготовки спеціалістів залишився високий.

,

Когда то учился в бывшим СССР тогда оно просто было ТУ-1, по профессии радиотелемеханик в далёком 1978-1980 годах, отличное было время и великолепнейший преподавательский состав , теория шла ногу с практикой подобной базы обучения не было в Украинской ССР, Я благодарен тем людям что нас обучили и научили практически работать со сложной техникой, спасибо, здоровья и мирного неба всем нам.

,

Мій син вчора закінив цей навальний заклад за професією "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення" і я, і він має тільки позитивні враження. Дуже добра атмосфера під час навчання, уважни майстер Лисенко Н., окрема подяка викладачу Божору Д.Ю. - мій син від нього в захваті. Дмитро Юрійович - це високоосвідений педагог, який завжди всім бажаючим приділяє увагу і сам по собі дуже цікава особистість. З ним учням цікаво навчатись, а також доброзичлива взаємодія з його батьками - а це зараз дуже вилика рідкість. Особливо хочу відмітити, що з даної професії мій син (та всі бажаючі) пройшли практику, а після неї одразу ж взяли на роботу. Доречі роботодавець також задоволений рівнем підготовки за що ще раз подяка Божору Дмитру Юрійовичу. Всім раджу цей навчальний заклад та саме ком'ютерний профіль.

,

Заканчивал это училище в 91 году по специальности радиомеханик.Кто имел тягу к электронике тот мог научиться.Хорошие преподаватели Конкин и Чухно.Но тогда было проще,несколько типовых схем телевизоров на весь союз,и прочая стандартная электпоника.а это такая професия что училище что первый класс в школе,а дальше учиться надо всю жизнь.

,

Закончил в 1996 году по специальности Радиомеханик по ремонту и обслуживанию радиотелевизионной аппаратуры, очень благодарный преподователям, а особенно Конкину за знания. Пришло время когда по зрению пришлось перейти в энергетику. В энергетике проработав не мало в тех отделе, в договорном отделе, а также инспектором, какие б сложные схемы не приходилось создавать, оказалось все очень легко.потому что я учился в этом учебном заведении. Не забуду как у Конкина упала ручка под стол и пока он искал он продолжал ..., а мы следили по схеме и конспектировали. Прекрасное учебное заведение.


Залишити відгук

Усі коледжі в Кропивницькому (Кіровограді), а також ЗВО/ВНЗ в Кропивницькому (Кіровограді), курси в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)