Спеціальності
Оцінка відвідувачів
(по 15 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Дрогобицьке ДДМУ дає хорошу професійну школу. На високому рівні серед муз училищ по Україні. Мій любимий навчальний заклад (випускник 2000 року.)

,

Викладачі збоченці...Фу...

,

найкраще в світі училище) стільки прекрасних моментів там пережито,які прекрасні,людяні викладачі і неповторна атмосфера))))

,

Училище, дійсно, відмінне. Вчився і закінчив даний заклад при директорі Гітліні Р.А.по 2-м спеціальностям (тромбон -викл.Гетман К.А., акордеон - викл.Кондратьєв В.Н.). Бажаю всім викладачам здоров"я та удачі. Персональний привіт Пагуті Любові Володимирівні.

,

Таких прекрасних педагогів немає більше в жодному закладі. Горда тим, що навчалася саме тут. Творчого ВАМ натхнення та хороших, здібних студентів.

,

Щиро вдячна ридному училищу за мою освиту!! закинчила в 1987 роци ,викладаю 27 рокив в музичний школи по класу скрипки !! дякую всим викладачам и особливо Яворський Галини Евгенивни!!! Витаю з днем народження!!

,

Усилище супер, всім раджу поступати

,

Училище відмінне. Закінчую цього року і дуже задоволена.

,

В загальному училище непогане. Щодо вступу, можна поступити без хабарів, хоч і вимагають. Голови циклових комісій провокують на хабар! Краще уникати розмов з ними і добре підготуватися. За сесію можна не платити (звичайно якщо деколи ходити на пари). Більшість викладачів не корумпована. Є норм. інструменти. Деякі аудиторії в підвальному приміщенні.

,

я люблю рідненьке моє музичне училище.

,

Навчалася у цьому закладі по класу фортепіно у відмінного викладача Козлової Вери Степанівни. Чудовий заклад, талантливі викладачі. Що правда, то правда - краще училище на Україні.

,

музилище просто супер

,

Найкраще училище України

,

Я - дрогобичанин, і горджуся, що у моєму місті є таке училище з талановитими викладачами і 65 - літньою історією закладу.
21 травня 2011 року

,

Вiдмiнний учбовий заклад. Чудовi викладачи -вищого рiвня фахiвники.

Партнери сайту
Фінансово-правовий коледж
Фінансово-правовий коледж
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Дрогобичі, а також коледжі та технікуми в Дрогобичі, курси в Дрогобичі, репетитори в Дрогобичі, робота в Дрогобичі

Зворотній зв'язок