Напрямки навчання
Оцінка відвідувачів
(по 21 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Коледж гарно показує себе з боку мотивації до знань, якщо правильно підійти до цієї справи. Більшість вчителів давно пора б змінити і перевести на пенсію. Головне це правильно розуміти для чого ти туди йдеш, оцінити всі за і проти, спитати своїх знайомих з якими ви маєте спільні інтереси. Є бюджетні місця цілковита більшість, що ж до платників то більшість з них, які вчились у школі на задовільно будуть платити державі. Звісно, що така доступність ставить коледж у відповідний рівень подання знань.

,

Коледж суперовий!!!! Ні разу не пожаліла що туди поступила, і навчалась. Найкращі роки навчання були там ( порівняно зі школою чи університетом). Викладачі лояльні - якщо ви до них добре то і вони до вас також добре. Не заперечую , що є там і "унікальні " викладачі , якім би хіба покричати, але повірте, потім ви будете згадувати їх і скучати.)

Поступайте в ДМТК - не пожалієте!=)

,

Мені подобається!!!!!

,

Рівень навчання середній, корупція на середньому рівні,суворий нагляд за відвідуванням в університетах не так карають за 4 пари пропущені без довідки за місяить світить догана, за 6 пар за 2 місяця теж догана ще її можна получити якщо викладач доповідну напише або без індефікатора побачать 2 догани виключають і батьки платять 450 грн за поновлення в оцьому досить великий рівень корупції ,взагалі нормальтні викладачі але деякі позволяють собі хамити студентам...некоректно просто,з індифікаторами окрема історія... без нього побачать догана , їх придумали для того щоб посторонні незаходили в коледж,але зайти може будь хто, на мою думку краще іти в 11 клас а потім поступати зразу в університет і нерубити дурних помилок,незможе ваша дитина вчитись ,це не навчальний заклад а тюрма строгого режиму_)

,

коледж супер .і викладачі хороші.....

,

Коледж взагалі нікудишній. А є такі викладачі, що вже давно їм пора сидіти вдома а не працювати, і знущатися над студентами. Як тільки приходить студентам сесія то одні снущання над ними.

,

Коледж на належному рівні, звикати важко, але коли звикнеш, розумієш, що це вже твоя сім'я.)
вчитись не важко, головне - бажання.

,

супер.....

,

я дуже рада що навчалась в ДМТК !!!!!Зараз у мене залишились гарні спогади.

,

"шановний" Вова....рівень освіти нульовий напевно не в коледжу, а в тебе.
ну наприклад ти скажи що практичні чи лабораторні здавав вчасно, тобто в двотижневий термін. якби зараз були такі вчителі як у вісімдесятих роках, то по половині групи треба повиганяти....панькаються з вами....потім мамочки приходять і випрошують оцінки. читати добре не вмієте на четвертому курсі. дехто і писати ....

,

хороший коледж=)))

,

Дуже цікаво познайомитися з новими людьми...
ДМТК- им найлібший!!!

,

Реально недороблений заклад (навчальним назвати не можна), розкидаються "доганами" треба чи не треба,при цьому навіть не розуміють,що таке догана. Рівень освіти нульовий, а "понтів" більше чим треба.

,

за останні роки коледж змінився в гіршу сторону.Це не шутки,якщо підети туди пожалієте вже в вересні на першому курсі!!!...Доречі рівень акредитації як в бурсі.Не робіть помилок!!!!!!!!!1

,

дуже приємні викладачі,гарний коледж,відповідний рівень навчання

,

суперовий коледж!!!)))))))))))))

,

Тупий коледж!!!!не йдіть сюди!!!

,

Коледж дає дуже хороші знання!

,

Я дуже щаслива, що там навчалася, знання котрі надали мені у цьому закладі дуже пригодилися у моїй роботі!

,

супер

,

ДМТ - супер!!!!!

Партнери сайту
Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва
Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Дрогобичі, а також коледжі та технікуми в Дрогобичі, курси в Дрогобичі, репетитори в Дрогобичі, робота в Дрогобичі

Зворотній зв'язок