Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

Дрогобицький механіко-технологічний коледж


  • Дрогобич · вул. Раневицька, 12, Львівська обл., 82120
  • (03244) 3-52-06
    (03244) 3-88-18
  • денна, заочна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Дуже хороший коледж, сподобалось тут вчитися. Шикарні викладачі!!!!!

,

Мені дуже сильно сподобався цей коледж, дякую за знання які ви мені дали, тут добрі і відкриті викладачі, якщо ти добре вчишся, все знаєш вчасно вчителі до тебе ставляться, мені сподобалось тут вчитися, малювати стінгазети на подяки, тут можна показати на все що ти здатна(ий). Якщо хтось пише за догани, то треба знати що це Механіко-технологічний коледж, і тут як приходять студенти то мають вчитися, тобі дають тут знання, треба враховувати і правила, потрібно бути освідченою людиною. Я просто не розумію тих людей хто просто поступив в цей коледж бо нічого не потрібно робити ти і так будеш мати там 3(6). Тому і дають догани за прогули, ти ж маєш писати конспект слухати викладача, вчасно все здавати, поводитися добре до всіх викладачів. Це невиконання обовязків студента.

,

Чудовий коледж! Педагоги не тільки дають високий рівень знань і умінь, а й відносяться до студентів з повагою, розумінням, є хорошими порадниками і прекрасним прикладом для наслідування не тільки для студентів. Не завадило б викладачам інших навчальних закладів перейняти у Вас досвід роботи! Творчих успіхів у Вашій нелегкій, але такій потрібній, можливо, інколи і невдячній праці!

,

Коледж хороший Викладачі привітні і завжди готові допомогти кожному студентові Порадят як найкраще. дякую Вам за Вашу доброту і ввічливість

,

Як швидко пролетів час найкращих студентських років , час по-справжньому здобутих знань, час, де всі свої знання і уміння віддавали своїм студентам знаючі, добрі педагоги. Пари з математики , які поєднувались з виховними моментами( на яких щиро по- батьківськи), Богдан Іванович привчав своїх студентів до самостійного життя! Якщо у когось є вагання куди поступати, то я , як педагог, як бабуся випускниці цього коледжу раджу всім поступати в Механіко- технологічний коледж в м. Дрогобич! Ніколи не пошкодуєте! Я дякую всьому педагогічному коллективу і директору п.Звіру Б. І. за хороші знання і турботливе ставлення до студентів!

,

Як швидко пролетів час найкращих студентських років , час по- справжньому здобутих знань, час, де всі свої знання і уміння, віддавали своїм студентам знаючі, добрі педагоги. Пари з математики , які поєднувались з виховними моментами( на яких щиро по- батьківськи),Богдан Іванович привчав своїх студентів до самостійного життя! Якщо у когось є вагання куди поступати, то я , як педагог, як бабуся випускниці цього коледжу раджу всім поступати в! Ніколи не пошкодуєте! Я дякую всьому педагогічному коллективу і директору п.Звіру Б. І. за хороші знання і турботливе ставлення до студентів!

,

Коледж гарно показує себе з боку мотивації до знань, якщо правильно підійти до цієї справи. Більшість вчителів давно пора б змінити і перевести на пенсію. Головне це правильно розуміти для чого ти туди йдеш, оцінити всі за і проти, спитати своїх знайомих з якими ви маєте спільні інтереси. Є бюджетні місця цілковита більшість, що ж до платників то більшість з них, які вчились у школі на задовільно будуть платити державі. Звісно, що така доступність ставить коледж у відповідний рівень подання знань.

,

Коледж суперовий!!!! Ні разу не пожаліла що туди поступила, і навчалась. Найкращі роки навчання були там ( порівняно зі школою чи університетом). Викладачі лояльні - якщо ви до них добре то і вони до вас також добре. Не заперечую , що є там і "унікальні " викладачі , якім би хіба покричати, але повірте, потім ви будете згадувати їх і скучати.) Поступайте в ДМТК - не пожалієте!=)

,

Мені подобається!!!!!

,

Рівень навчання середній, корупція на середньому рівні,суворий нагляд за відвідуванням в університетах не так карають за 4 пари пропущені без довідки за місяить світить догана, за 6 пар за 2 місяця теж догана ще її можна получити якщо викладач доповідну напише або без індефікатора побачать 2 догани виключають і батьки платять 450 грн за поновлення в оцьому досить великий рівень корупції ,взагалі нормальтні викладачі але деякі позволяють собі хамити студентам...некоректно просто,з індифікаторами окрема історія... без нього побачать догана , їх придумали для того щоб посторонні незаходили в коледж,але зайти може будь хто, на мою думку краще іти в 11 клас а потім поступати зразу в університет і нерубити дурних помилок,незможе ваша дитина вчитись ,це не навчальний заклад а тюрма строгого режиму_)

,

коледж супер .і викладачі хороші.....

,

Коледж взагалі нікудишній. А є такі викладачі, що вже давно їм пора сидіти вдома а не працювати, і знущатися над студентами. Як тільки приходить студентам сесія то одні снущання над ними.

,

Коледж на належному рівні, звикати важко, але коли звикнеш, розумієш, що це вже твоя сім'я.) вчитись не важко, головне - бажання.

,

супер.....

,

я дуже рада що навчалась в ДМТК !!!!!Зараз у мене залишились гарні спогади.

,

"шановний" Вова....рівень освіти нульовий напевно не в коледжу, а в тебе. ну наприклад ти скажи що практичні чи лабораторні здавав вчасно, тобто в двотижневий термін. якби зараз були такі вчителі як у вісімдесятих роках, то по половині групи треба повиганяти....панькаються з вами....потім мамочки приходять і випрошують оцінки. читати добре не вмієте на четвертому курсі. дехто і писати ....

,

хороший коледж=)))

,

Дуже цікаво познайомитися з новими людьми... ДМТК- им найлібший!!!

,

Реально недороблений заклад (навчальним назвати не можна), розкидаються "доганами" треба чи не треба,при цьому навіть не розуміють,що таке догана. Рівень освіти нульовий, а "понтів" більше чим треба.

,

за останні роки коледж змінився в гіршу сторону.Це не шутки,якщо підети туди пожалієте вже в вересні на першому курсі!!!...Доречі рівень акредитації як в бурсі.Не робіть помилок!!!!!!!!!1

,

дуже приємні викладачі,гарний коледж,відповідний рівень навчання

,

суперовий коледж!!!)))))))))))))

,

Тупий коледж!!!!не йдіть сюди!!!

,

Коледж дає дуже хороші знання!

,

Я дуже щаслива, що там навчалася, знання котрі надали мені у цьому закладі дуже пригодилися у моїй роботі!

,

супер

,

ДМТ - супер!!!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Дрогобичі, а також ЗВО (вузи) в Дрогобичі, курси в Дрогобичі, робота в Дрогобичі