Напрямки навчання
Оцінка відвідувачів
(по 37 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Не рекомендую. Сьогодні мене постригли, дівчина з першого курсу, ще й сама за це заплатила в так званий стіл - касу 60 грн імені майстра виробничого навчання . То був звичайний урок виробничого навчання. Мені стало її шкода, що вона мене стригла ще сама за це заплатила,а підпис підробила в зошиті. І так проходить кожен урок виробничого навчання. Хоча що тут казати, хоча я вчуся на іншу професію я теж плачу за все. Хто буде вступати сюди, не йдіть тут треба купу грошей. Як я хочу вже закінчити то училище. А практику забув написати, миємо підлоги і здаємо 1500 грн з своєї кишені. От вам і вся правда, добре думайте перед вступом.

,

Не рекомендую йти туди вчитися, тут беруть взятки страшні, вчителі за оцінки гроші беруть, практику гроші беруть, а що тут дивуватися якщо сам директор ще під слідством за відкат грошей в державі про то весь інтернет гуде, на фейсбуку прославився через 4600 грн відкату, давши номер картки жінки,позор а не училище. Добре що того року закінчу, але всіх попереджаю добре подумати

,

а це що деректор новий училище зробив ремонт так це все за наші грн він хочить щоб ми працювали але нам практики не найшов любимчикам тільки

,

документи в 29 училище подавати не радив тому що там всі вчителі взяточники без грошей не можуть оцінку поставити деректор вапшє заторможений малий фізичка/астрономія алкашка на уроки пяна ходить їхав я колито і дивлюся діти 12 год ночі стоять коло гуртожитку їх не пускають а потім заставляють заяви писати тіпа діти запізнилися а северинівна в гуртожитку бере взятки в такому виді як фарба, лампочка,валик,щіточка на валик,а де це вона діває хто знає там повний шкавчик фарби чоткий бізнес на дітях збирали тантого року коли я ще вчився на кислоту і щось її немає гроші скрисила тому що на 49 на маршутку не було а деректор боїться їх і сидить як гівно під деревом зарослий мохом
вчитилька з такого придмету як укр-літ укр-мов бере взятку вигляді кави розчиної 400г

,

Дипектор зробив не училище , а зону . Все тримається на страху.
В цього директора хвора психіка,говорить одне , а робить навпаки. Раз прийшов Р. В. На урок, задав реферат дуже тяжкий. Нічого не пояснив. Диктує з листочка, якщо б йому той листочок забрати, чи вкрасти пропаде директор і жодного слова не скаже бо сам ту охорону праці не знає а з нас вимагає.

,

Не рекомендую ВПУ 29 там кожен раз вимагають гроші бідних студентів,не ведіться на цю провокацію,ставлять оцінки несправедливо а потім хочуть гроші.Не йдіть туди вчитись бо будете жаліти.Викладачі беруть взятки).Заставляють прибиратистуденти там як раби.

,

Заклад не рекомендую. Там нечесно ставлять оцінки. Звичайно є й винятки, вчителі що вчать і страються навчити це Мотрук Наталія. В, Тизьо М. В., Павлишин О. Я.

,

Тут
Зона
Сама
Настояща

,

Дуже подобаютьсявихователі в гуртожитку особливо наталя іванівна і любов северинівна вони такі хороші і турботливі а директор взагалі молодчинка за такий короткий час для училища і гуртожитку так багато зробив не то що минулий

,

Бурса класна але не без мінусів:
Головні недостатки те що не можна курити, не випускають на двір під час пар (хібащо по заяві, або по спеціальному бейджику )
Але в цільмо бурса норм.....

,

Я не рекомендую ВПУ 29 там кожен ращ вимагають гроші бідних студентів,не ведіться на цю провокацію,ставлять оцінки несправедливо а потім хочуть гроші.Не йдіть туди вчитись бо будете жаліти.Викладачі беруть взятки).Заставляють прибиратистуденти там як раби. Вчителі ображають студентів.

,

та шо ви гонітє, нормуль, теперь я сантехнік з зарплатой 1300 в місяць

,

Не бурса а дур дом!

,

Дипектор придурок, зробив не училище , а зону . Все тримається на страху.
В цього директора хвора психіка,говорить одне , а робить навпаки, так як
Путін. Йому би вже піти на заслужений відпочинок і лишити ту бурсу в спокою.

,

Училище слабеньке, а директор - злодй.

,

не раджу туди йти вчитись))))) а то будете довго про це шкодувати

,

Я зрозуміла що це училище не всім йде на користь!!!

,

Ви знаєте що мене найбільше нервує у цьому Училищі...На перекур не випускають !!!На обід не випускають тобто ти заходиш туди і можеш вийти лише коли закінчуться уроки!!! І деякі вчителі просто нарвані недають висловити свою думку!

,

це училище супер особливо Світлана Йосипівна просто клас*))

,

Училище звісно непогане, але мене завжди нервували примусові огляди самодіяльності, якщо я не хочу співати, танцювати і т.д. то навіщо заставляти? А коли відмовилась то маму до директора!!! Викладачі хороші, за виключенням Світлни Павлівни!!!!! Таких як вона ще пошукати треба; виходить, що ті дівчатка які до неї бігають, носять цукерки і чистять пальто - хороші, а решта (особливо хто має свою власну думку) вчіться, невчітся все-одно фігову оцінку поставить. І ще якої холєри заставляють платити гроші зі своєї кишені якщо переддипломна практика неоплачувана!?!?!?!?! Мало того що потрібно ще найти ту практику, дати якийсь коньяк, цукерки директору, так ще й заплати училищу - за що????? Є свої плюси і мінуси, вчитись можна, але якщо є вибір то можна знаяти краще.

,

незнаю як зараз але в ті роки коли я вчилась було добре.викладачі хороші.нормальний гуртожиток.приємно згадати ці роки навчання.

,

Училеще супер.Там пройшли мої найкращі роки.Там був тринажорний зал,сауна,три роки туди ходив,класні вчителі,а також там закохався в дівчину,майже 10 років минуло,а її ще досі памятаю.

,

Класне училище особливо дівчата

,

Нармальна бурса, тошо на перекур не випускають

,

Супер класне ущилище.

,

Супер училиище

,

Дуже класно! не жалію що поступила.

,

класне

,

з приемними спогадами хочу нагадати вам про персонал шо входить до цього училища-зони, це вихователі гуртожитку Наталя Іванівна і Неля Володимирівна. ви просто молодці. Я вас нвколи незабуду. І ще,502 кімната бережіть обоі.

,

класні тут вчителі і вчитись нормально

,

Поступив сюди і не шкодую

,

Раджу туди не поступати,то не училище а вунівер!!!!!!!!!

,

Перспективний заклад, вчителі з розумінням ставляться. Рекомендую тут вчитися

,

Насправді дуже хороший навчальний заклад! З теплотою згадую Ларису Гнатівну - вчительку товарознавства, ст. майстра- Наталю Василівну. Було цікаво і легко вчитися. І головне- БЕЗКОШТОВНО ( у всякому разі так було в ті роки, коли я вчилася). Рекомендую.

,

не училище-29-а ЗОНА -29

,

ФІГНЯ НЕРАДЖУ)))

,

Дуже хороший навчальний заклад, з чудовими викладачами,

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок