Опис курсу

Обсяг курсу: від 5 до 9 місяців

Час проведення: заняття для дорослих: 10:00, 15:50, 17:40, 19:30. Для дітей: 14:30, 15:50, 17:30.

Інтерактивні заняття за комунікативною методикою дозволять дітям і дорослим розвинути навички спілкування англійською мовою, подолати розмовний бар'єр, вивчити граматику і поповнити свій словниковий запас.

Наша школа пропонує англійську для дошкільнят 3-6 років, учнів молодшої та середньої школи 6-17 років, дорослих слухачів. Наші студенти мають можливість не тільки вивчити англійську мову, а й підготуватися до ряду міжнародних іспитів: IELTS, Pearson Test of English, LCCI (іспит з бізнес англійської), First (FCE), Advanced (CAE), Proficiency (CPE).

Групи формуються не тільки за віком, а й за рівнем знань. Визначити рівень можна на безкоштовній консультації в офісах наших шкіл.

На курсах англійської використовуються інтерактивні технології та навчальна література світових видавництв. Викладачі в групах - як українські фахівці, так і носії мови. Уроки проводяться виключно англійською мовою, що дозволяє ефективно подолати розмовний бар'єр і навчитися впевнено розмовляти англійською мовою.

Більше інформації про курси англійської мови

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок