Курси

London School of English
Про компанію

"Лондонська школа англійської мови" більш ніж 25 років присутня на освітньому ринку України. Наші школи працюють в Києві, Одесі та Львові, а також працює відділення онлайн-навчання.

Ми пропонуємо:

 • Англійську мову для дорослих
 • Англійську для дошкільнят
 • Англійську для учнів молодших та середніх класів
 • Підготовку до ЗНО/НМТ з англійської мови
 • Розмовні курси
 • Ділову англійську
 • Підготовку до IELTS
 • Підготовку до міжнародних екзаменів FCE, CAE, CPE, Pearson English International Certiicifate
 • Корпоративну англійську
 • Онлайн-курси французької мови

Переваги занять в "Лондонській школі англійської мови":

 • Заняття на всіх рівнях проводяться виключно англійською мовою.
 • Наші викладачі проводять безкоштовну попередню консультацію з визначенням рівня англійської мови.
 • Всі наші викладачі – носії мови та українські спеціалісти –  мають міжнародний досвід роботи та сертифікати в сфері викладання англійської мови CELTA / Delta.
 • Різноманітні додаткові програми та спеціальні курси.

Пройдіть безкоштовний онлайн-тест на визначення рівня та отримайте консультацію менеджера за його результатами.

Отримайте консультацію щодо курсів англійської в LSE: 

[відкрити контакти][email protected]

[відкрити контакти](073) 364-54-74

Категорії курсів


Курси

1
 • Мовні - Англійська мова; Науки та підготовка до ЗНО/НМТ - Мова
 • Дошкільники, молодша школа, середня школа, студенти, дорослі

Відгуки

17
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Хочу залишити відгук. Я навчаюся в ЛСІ вже рік, зараз з вересня пішла на рівень В1. Навчаюся онлайн. Навчанням дуже задоволена, хоча сумнівалася що онлайн може бути ефективним. Викладачі - з досвідом та профільною освітою, відчувається рівень (я маю з чим порівняти, ходила на інші курси де нічого не було зрозуміло, не було якоїсь послідовності). Онлайн взагалі не проблема, займаємося на Zoom, швидко призвичаюєшся. Спілкування з клієнтом на високому рівні. Все пояснюють зрозуміло і реагують на всі мої питання з мого самого першого звернення в школу. Вартість адекватна (можна знайти дешевше, але не такої якості).

,

Моя оцінка базується на відносинах з адміністративним персоналом школи. Уроки замовлялися і оплачувалися за індивідуальні онлайн заняття з вчителем (450грн / 1 годину щотижня по неділям) дитині для вивчення мови з нуля. Щодо якості викладання - претензій немає. Але чому адміністратор виставляє рахунок, а після його оплати починає розповідати, що погоджене проведення з ним у телефонному режимі та по емейл, вже оплачене заняття треба сплачувати ще раз , зрозуміти важко, як і погодитися з цим. Ні підтверджуюча погодження школою переписка, ні телефонні переговори з Вашого боку нічого не змінюють, окрім хіба що Вашого настрою та емоційного стану. На цьому бажання продовжувати сплачувати за повітря , а не за заняття в цій школі більше немає. Тим паче, що за таку вартість заняття можна на ринку знайти безліч пропозицій досвідчених репетиторів, без " морального навантаження" за Ваші ж гроші.

,

Я обожаю Лондонскую школу, хожу сюда с удовольствием уже третий год и не хочу уходить). Занималась у нескольких преподавателей за это время, это и носители языка, и наши учителя - все умнички. У каждого свой индивидуальный стиль преподавания, но каждый - настоящий профессионал своего дела.

,

Я училась здесь давно. Начала с Intermediate, закончила Advanced. Было очень здорово, не смотря на то что я была старше большинства студентов и учиться мне было сложнее, ( двое маленьких детей), впечатления самые приятные. Я участвовала во всех мероприятиях, пользовалась библиотекой. Моя старшая дочь в LSE отучилась много лет и готовилась к ЗНО (196 баллов). Как и в любой школе, успешный образовательный процесс формирует много факторов. Преподаватель, время суток, цель обучения, другие студенты, Вы сами, наконец. А по поводу негативных отзывов, хочу напомнить, что никакая школа, никакой идеальный учитель не даст вам больше 50% знаний, вторые 50 вы должны добрать сами или создать условия для изучения языка своему ребенку. Большое спасибо всем учителям LSE. А именно Paul Moyes, Ian, John, Graham, Sean Harry и библиотекарям.

,

После занятий в школе захотелось написать отзыв. Скажу коротко и просто: интересно, качественно, в общем - рекомендую


Залишити відгук

Дивіться також усі курси в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.