Опис курсу

Оголошено набір в англійську та французську групи: 27-31 жовтня 2014 р., з 10:00 до 18:00.

Усі подробиці можна прочитати тут.

Програма розрахована на дітей 8-15 років.

Курс створений для дітей, які під час шкільних канікул хочуть дізнатися щось нове і цікаве. Повний курс проводиться декілька разів під час літніх канікул і 1 раз під час зимових канікул. Під час осінніх і весняних канікул ми пропонуємо скорочений курс, де вся увага зосереджена тільки на зйомках фільму.

Учасники отримають можливість власноруч зняти фільм, взяти участь у знімальному процесі на всіх його етапах: від написання сценарію, до монтажу. Щоденний огляд лікаря і повноцінне 3-разове харчування в кінокафе "Хлопавка"

У розширеному варіанті курсу в процесі навчання діти запишуть вокальну композицію в студії звукозапису «Троя», відвідають майстер-клас з приготування смачних тістечок macarons від відомого кондитера Валерія Созановського, здійснять піші прогулянки до справжнього кіносела. А також відвідають заняття з основ фотозйомки, гриму, вокалу.

В останній день занять батьків і гостей запрошують на прем'єру дебютного фільму юних кінематографістів, яка проходить в кінотеатрі «Правда». Призи, солодкі подарунки та дискотека зроблять це свято незабутнім для кожного студента!

Час знаходження в школі понеділок-п'ятниця з 10.00 до 18.30.
Заняття відбуваються за адресою: кіностудія FILM.UA, вул. Закревського, 22
Попередній запис за телефоном 067 730 98 49 Стародубова Алена astarodubova@film.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок