Опис курсу

Ви здавна бажали почати співати, але сумніваєтесь у своїх силах?
Вокальна студія пропонує Вам почати прямо зараз!

Ми працюємо індивідуально з кожним, незалежно від Вашого рівня підготовки та музикальних пристрастей. У нас Ви знайдете себе як у легких поп-ритмах так і у важких рифах металу. Весь репертуар Ви підберете самі, виходячі з Ваших вподобань.
Не хвилюйтесь, якщо хтось колись сказав Вам, що у Вас немає даних для того щоб співати. RedHS підбирає особливу програму з чищення слуху та вироблення почуття ритму. Ми працюємо над слабкими місцями кожного унікального випадку.

Red Headphones School орієнтована на працю з підлітками та молодими людьми, тому для нас важливо йти в ногу з часом. С перших заннять Ви працюєте з повноцінним вокальним обладнанням. Заняття проходять у добре оснащенній студії з приємним, сучасним інтер'єром.
Крім індивідуальних занятть ми запрошуємо усіх бажаючих спробувати себе в естрадному хоровому співі. Наш хор — це можливість працювати в команді з активним молодим колективом, надати додаткове навантаженная на слух, навчитися чути многоголосся, самостійно будувати інтервали та просто гарно провести час.

Ми не стоємо на місці та не дамо стояти Вам! Кожен семестр RedHS проводить звітний спектакль, на якому Ви зможете показати рідним та близьким все, чому Ви навчились. Ми регулярно беремо участь у міжнародних конкурсах і серед наших учнів вже є лауреати першої степені. Багато хто з наших виконавців виблискують на одеських андерграундних сценах в якості фронтменів різнх альтернативних команд.

Це все та ще трохи більше в Red Headphones School. Ми чекаємо на Вас. Виконай свою мрію прямо зараз!

Валерия Медвецкая. Індивідуальні заняття по вокалу

Владислав Педько. Індивідуальні заняття по вокалу, хоровий спів.

Нелли Нечаева. Акторська майстерність и сцен. мова

Вартість індивідуальних занятть 140 грн\60хвилин. Вартість групових занятть уточнюйте по телефонам. Кількість місць обмежена

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
The academic advisor
The academic advisor
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок