Опис курсу

Курси Зовнішньоєкономічна діяльність в бухгалтерському обліку

Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності - надзвичайно важлива і відповідальна сфера роботи на сьогоднішній день. Тому спеціалісти цієї галузі, дуже високо цінуються. Щоб досягти відповідної кваліфікації, ми пропонуємо пройти спеціальні курси ЗЕД. Досвідчені фахівці навчать вас особливостям будування робочих відносин з зарубіжними бізнес-партнерами, навчать роботі з поставками товарів і сировини з-за кордону, а найголовніше - розкажуть, як розуміти і враховувати міжнародне законодавство. Ви зможете отримати навички роботи з логістикою, транспортуванням товарів, особливостей митного оформлення перевезень. Також наші викладачі розкажуть, як зменшити ризики і підвищити ефективність при роботі з митними формальностями. Ви станете фахівцем в юридичних питаннях ЗЕД і навчитеся взаємодіяти із зарубіжними партнерами з урахуванням культурних та дипломатичних цінностей.

Пройшовши курси бухгалтерського обліку в сфері ЗЕД, ви отримаєте незамінний досвід і знання, які зможете використовувати в повсякденній роботі на підприємствах, в міжнародних компаніях і організаціях.

Вартість навчання

Індивідуально: 3 000 грн. за курс.

Тривалість навчання:

Індивідуально: 10 годин.

Для ознайомлення детальної інформації натисніть тут

Можливий графік навчання:

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок