Курс «Підготовка до здачі міжнародних іспитів, індивідуально», Київ
Опис курсу

Центр надає можливість підготуватися до міжнародних іспитів для дітей та дорослих різних ступенів складності… від найлегших іспитів для молодших школярів (Young Learners: Starters, Movers, Flyers) до просунутих іспитів для дорослих (CAE, CPE).
Ми готуємо до наступних міжнародних іспитів:

  • Young Learners (Starters, Movers, Flyers) – іспити для дітей від 7 до 9 років, які тільки почали вчити англійську в школі чи дитячому садочку.
  • KET (Key English Test) – перший сертифікований іспит для тих, хто вивчає англійську. Демонструє здатність використовувати мову (усну і письмову) у повсякденних ситуаціях та під час подорожей закордон.
  • PET (Preliminary English test) - демонструє здатність застосовувати англійську мову (усну і письмову) у повсякденних ситуаціях на середньому рівні. Також визнається як достатній рівень знання мови багатьма роботодавцями.
  • FCE (First Certificate in English) - демонструє здатність застосовувати англійську мову (усну і письмову) у повсякденних ситуаціях на рівні вище середнього. Достатній рівень знання мови для роботи і навчання.
  • CAE (Certificate in Advanced English) - демонструє здатність застосовувати мову у професійній і соціальній сферах на високому рівні.
  • CPE (Certificate of Proficiency in English) - такий рівень знання англійської мови прирівнюється до рівня носія.
  • IELTS (International English Language Testing System) - іспит є обов'язковим для людей, які збираються навчатися або постійно жити в країні, де англійська - основна мова комунікації.


Курс підготовки триває від 5 місяців 2 рази на тиждень по 60 хвилин.
Після закінчення курсу студенти складають іспит на отримання відповідного сертифікату в Британській Раді (British Council Ukraine), яка знаходиться у Києві за адресою вул. Г. Сковороди 4/12.

http://perfect-english.com.ua/

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок