Опис курсу

http://linguacon.ck.ua/

Курс "розмовна англійська мова для дорослих" - це можливість легко і швидко навчитися розмовляти англійською, удосконалити свої знання, подолати мовний бар'єр, відчути себе впевненно.

Курс передбачає три рівні навчання

1 рівень - у фокусі уваги є граматика, оптимізація засвоєння якої відбувається завдяки системному використанню понятійних схем. Схеми заповнюються відповідним тематичним лексичним матеріалом (розповідь про себе, свою родину та друзів).

Тривалість навчання - 80 годин.

2 рівень - у фокусі уваги є словник-тезаурус, який обслуговує теми побутового характеру (покупки, подорожі, спорт, здоров'я тощо). Побудова словника-тезауруса відбувається з урахуванням знань, набутих на 1 рівні. На цьому рівні відбувається максимальне розширення словникового запасу та засвоєння ідіоматики, яка залишається однією з слабших сторін у викладанні іноземної мови.

Для оволодіння розмовною англійською мовою достатньо засвоїти матеріал двох перших рівнів. Для досконалого володіння англійською мовою рекомендовано засвоїти матеріал третього рівеня.

Тривалість навчання - 80 годин

3 рівень - основним навчальним матеріалом на цьому рівні є тексти, відповідні темам, що розширюють кругозір учнів (наука та техніка, театр і кіно тощо). Уся інформація стуктурується, упорядковується за домомогою понятійних схем (онтологій). Онтологія теми стає базою для словника-тезауруса. На заняттях інформація за темою відпрацьовується спочатку окремими вузлами, які потім повязуються одна з одною, що дозволяє розширити обєм текстових повідомлень.

Тривалість навчання - от 80 годин

На кожному рівні пояснення навчального матеріалу відбувається задопомогою презентацій Power Point, понятійних схем, а також аудіо- і відеоматеріалів.

Заняття проходят 2 рази на тиждень (1 заняття - 1,5 години).

Група - max. 8 ос.

Вартість - 1360 грн / міс (1 занятие - 170 грн). Усі навчальні матеріали - БЕЗКОШТОВНО!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Черкасах, а також ВНЗ в Черкасах, коледжі та технікуми в Черкасах, репетитори в Черкасах, робота в Черкасах

Зворотній зв'язок