Опис курсу

  • Якщо Ви зараз на цій сторінці і читаєте цю інформацію, то напевно Ви потрапили сюди не випадково. Ви знаєте, що таке вивчення іноземних мов з використанням сучасних інтернет технологій, і які переваги дають Вам заняття по скайпу. Тому ми не будемо вдаватися в подробиці. Відзначимо тільки що всі репетитори, які викладають французьку в нашому центрі, мають дипломи DALF рівня не нижче С1, також досвід роботи не менше 6 років, періодично проходять стажування за кордоном і мають постійну мовну практику з носіями французької мови. Ми з упевненістю можемо сказати, що наші викладачі справжні професіонали, фахівці високого рівня.
  • Наші фахівці беруться за найскладніші завдання. Ми якісно підготуємо Вас до отримання дипломів DELF, DALF, TCF, TEF. Підготуємо до співбесіди в посольство, до вступу до ВНЗ. Заняття з викладачем французької проводяться за допомогою сучасних інтернет технологій за класичними, і перевіреним сучасним методикам. Уроки тільки індивідуальні.
  • Заняття по скайпу практично не відрізняються від класичних уроків в аудиторії, Ви пишете, читаєте, розмовляєте, виконуєте домашнє завдання, отримуєте матеріали і підручники в електронному вигляді. Переконайтеся в цьому! Пройдіть тестування і відвідав перший вступне заняття. На цьому уроці наш репетитор продемонструє наші можливості, обговорить з Вами склад курсу і матеріали, проведе для Вас повноцінний урок.

Для того щоб записатися на вступний урок з репетитором, вам потрібно зв'язатися з нами за контактами вказаними на цьому сайті або на основному сайті http://online-language.org будь-яким зручним способом. Пишіть, телефонуйте, з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок