Опис курсу

Курси косметології - відвідуючи курси косметолога в нашому навчально-консультаційному центрі Planet of beauty ви дізнаєтеся багато корисної інформації про засоби і методиках догляду за шкірою обличчя і тіла. Хороший косметолог завжди повинен бути в курсі останніх новинок. Такі науки, як генетика і біоніка постійно розвиваються, пропонуючи людству все нові і нові відкриття. Тому наша програма навчання передбачає знайомство з тенденціями в світі краси. Також сьогодні професія косметолога є однією з найбільш затребуваних. Завдання сучасної косметології полягає в створенні індивідуального образу, усунення різних естетичних дефектів, продовження молодості шкіри і т.п.

Вартість занять:

Курс косметології - 3250 грн.

( для запису на курс необхідно зробити передоплату в розмірі 100 грн., Приїхавши в наш офіс або на картку ПриватБанку)

Тривалість:

Курс косметології - 2 місяці, 10 занять по 2 рази в тиждень (40 академічних години *** 1 акад.год = 45хв)

Закінчивши курси косметологів в Харкові, ви зможете запропонувати своїм клієнтам оптимальний комплекс процедур для оздоровлення, усунення дефектів або омолодженню шкіри. Ви легко будете орієнтуватися в широкому асортименті косметичних засобів і процедур. Отриманий під час практичних занять досвід дозволить вам швидко адаптуватися до роботи за новою спеціальністю. Пройшовши курси косметології, Ви легко влаштуєтесь на роботу в салон-краси, косметологічні кабінети, SPA-центр, оздоровчий комплекс.

По закінченню курсу у вас в руках опиниться сертифікат "Planet of beauty". Варто відзначити, що наш сертифікат - це не просто формальна «корочка». Це документ, що підтверджує ваш високий рівень знань, так як видається він тільки тим випускникам, що підтвердили на практиці свій талант.

Щоб записатися на курс перейдіть за посиланням:

заявка на курс навчання

Отримати консультацію або записатися на курс - Пн-Нд з 09:00 до 20:00

Заняття проходять - ПН-ПТ з 10:00 до 20:00, СБ з 10:00 до 16:00

  • Якщо необхідно провести заняття у вихідні дні, то домовляємося з абітурієнтом в індивідуальному порядку.

Сайт1 : pb-kh.com

Сайт2 : pb.057.ua

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Валентина Владимировка, 29.10.2018, 09:57
Закончила эти курсы. Все очень понравилось)) Долго искала на какие курсы пойти, выбрала эти. Мастер Наталья научила и теории и практике по косметологии, практики достаточно много,долго отрабатывали на моделях, навык получила хороший. Занималась индивидуально, еще важно, что много вопросов появилось после обучения и до сих пор по Viber отвечают на консультационные вопросы, за это отдельное спасибо !!!)))
Залишити коментар
Партнери сайту
MiniBoss Business School Lviv, бізнес-школа
MiniBoss Business School Lviv, бізнес-школа
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок