Опис курсу

Курси шугаринга Харьків - включають в себе теоретичну і практичну частину. У першій частині занять викладач ознайомить вас з поняттям депіляції, які існують протипоказання до цієї процедури і які санітарно - гігієнічні норми необхідно дотримуватися. Так само ви дізнаєтеся, які косметичні засоби необхідні для проведення шугаринга. Майстер - тренер зробить повний огляд за видами воску і його виробникам, а так само по воскоплава, їх види та особливості використання. У другій частині занять приділяється основна увага постановці руки, накладання воску і відпрацювання практичних навичок на моделі. Під депіляцією розуміють способи позбавлення від небажаної рослинності без пошкодження волосяних цибулин, зокрема, гоління і використання різних кремів для депіляції. На курсах депіляції ви дізнаєтеся, як правильно підібрати оптимальний спосіб депіляції в залежності від віку, типу шкіри, структури волосся і інших чинників. Більш ефективним і довгостроковим методом боротьби з небажаними волоссям є епіляція. Курси шугаринга допоможуть Вам зрозуміти переваги і недоліки численних методів депіляції - електричного, лазерного, Ковальов, депіляції воском, шугаринга та інших. Особливим попитом в Харкові користується шугарінг, так як цей метод є оптимальним по співвідношенню ціни, якості і больових відчуттів. Шугарінг - це спосіб депіляції, що виконується за допомогою спеціальної цукрової пасти, яка наноситься на поверхні шкіри, а потім віддаляється разом з волоссям. На курсах шугаринга Ви зможете дізнатися, кому підходить даний метод депіляції, яку пасту вибрати, і як правильно проводити цю процедуру. Школа «Planet of beauty» допоможе Вам отримати необхідні знання та навички в області шугаринга в Харкові як для особистого застосування, так і для організації власного бізнеса.Учітель розповість, як досягти майстерності в цьому мистецтві, не допускаючи грубих помилок, як в самому процесі проведення воскової депіляції, так і при спілкуванні з клієнтами.

По закінченню курсу у вас в руках опиниться диплом с голограммой "Planet of beauty". Варто відзначити, що наш диплом с голограммой - це не просто формальна «корочка». Це документ, що підтверджує ваш високий рівень знань, так як видається він тільки тим випускникам, що підтвердили на практиці свій талант. Також наш диплом захищений голограмою, що є міжнародним і європейським ступенем захисту.

Щоб записатися на курс перейдіть за посиланням:

заявка на курс навчання

Отримати консультацію або записатися на курс - Пн-Нд з 09:00 до 20:00

Заняття проходять - ПН-ПТ з 10:00 до 20:00, СБ з 10:00 до 16:00

  • Якщо необхідно провести заняття у вихідні дні, то домовляємося з абітурієнтом в індивідуальному порядку.

Сайт1 : pb-kh.com

Сайт2 : pb.057.ua

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Наталия Сериченко, 07.05.2020, 11:19
Хорошая школа!
Проходила индивидуальные курсы, наращивание ресниц и шугаринга. Осталась очень довольна!
Валентина Владимировка, 29.10.2018, 09:57
Закончила эти курсы. Все очень понравилось)) Долго искала на какие курсы пойти, выбрала эти. Мастер Наталья научила и теории и практике по косметологии, практики достаточно много,долго отрабатывали на моделях, навык получила хороший. Занималась индивидуально, еще важно, что много вопросов появилось после обучения и до сих пор по Viber отвечают на консультационные вопросы, за это отдельное спасибо !!!)))
Залишити коментар
Партнери сайту
Візуальна аналітика
Візуальна аналітика
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок