Опис курсу

Перший авторизований навчальний центр Кембриджа Інша Освіта пропонує Вам пройти підготовку у найсильніших викладачів міста для якісної здачі міжнародних іспитів TOEFL, IELTS, Cambridge Test і отримання необхідного прохідного балу.

Наші викладачі:

  • мають багаторічний досвід підготовки до здачі іспитів TOEFL, IELTS, Cambridge Test.
  • можуть подгтовіть вас до здачі тестів з нуля до рівня 6.5 в максимально короткі, рекордні терміни (до 4-х місяців)
  • є найсильнішими філологами / педагогами міста
  • регулярно підвищують свій рівень з методистами Кембриджа, з нашим штатним методистом, беруть участь в різних заходах по впровадженню передових методик викладання мов від Кембриджа
  • як і ви, орієнтовані на результат - для нас важливі ваші цілі і терміни.

Інформація про курс:

Формат - тільки індивідуально

Розклад - 3 рази на тиждень і частіше / 12 занять в місяць і частіше / 60 хв тривалість заняття

Вартість - 1800 грн / міс / 12 занять

Реєстрація на сайті Інша ОСВІТА

Для чого потрібні сертифікати TOEFL, IELTS, Cambridge ESOL?

  • для вступу до ВНЗ за кордоном
  • для потвержденія рівня володіння іноземною мовою при прийомі на роботу за кордоном
  • для еміграції
  • для різних програм обміну / грантів / інших програм міжнародного співробітництва
  • для підтвердження своєї спеціальності за кордоном

У чому відмінності сертифікатів:

TOEFL - тест призначений для тих, хто збирається вчитися в вузах США або Канади і для тих, чиї роботодавці висувають наявність TOEFL в якості обов'язкової умови для роботи. Іспит складний, він передбачає дуже високий рівень знань. Тому якщо ви недостатньо добре знаєте граматику, лексику, недостатньо вільно оперуєте словами, то займатися за програмами підготовки до TOEFL вам не має сенсу. Термін дії сертифіката - 2 роки. Вартість складання іспиту - близько 4000 грн

IELTS - сертифікати приймаються в більшості середніх і вищих навчальних закладів Австралії, Канади, Ірландії, Новій Зеландії, Південної Африки, Великобританії. Останнім часом значно збільшилася кількість вузів США, які беруть результати IELTS в якості підтвердження знань англійської. Сертифікат IELTS необхідний при імміграції до Великобританії, Нової Зеландії, Канади або Австралії. Його зараховують багато роботодавців в різних країнах, включаючи Бразилію, Данію, Італію, Польщу, Туреччину, В'єтнам та інші. Чи не здати даний іспит можна і оцінку 0 ви отримаєте тільки в тому випадку, якщо взагалі не з'явитеся на іспиті. У будь-якому іншому випадку ви отримаєте сертифікат з балом від 1 до 9 - це і є ваша оцінка. Як правило, для імміграції потрібна оцінка 5-6, для навчання у вищих навчальних закладах - 7-7,5.

Термін дії сертифіката IELTS - 2 роки; після цього рівень володіння англійською знову доведеться підтверджувати. Вартість складання іспиту - близько 4000 грн.

Cambridge ESOL - міжнародні іспити на загальне знання англійської мови.

Головна принципова відмінність Кембриджських екзаменів від дуже популярних IELTS і TOEFL - це термін їх дії: Кембриджські сертифікати безстрокові, а IELTS і TOEFL дійсні тільки протягом двох років.
Існує 5 ступенів Кембриджських екзаменів - від базової до професійної:

KET (Key English Test) - передбачає знання мови на базовому рівні (Pre- Intermediate): вміння читати короткі рекламні оголошення, вивіски на вулицях, нескладні інструкції; здатність підтримати коротку бесіду, використовуючи прості фрази і вирази, в межах повсякденних ситуацій.
PET (Preliminary English Test) - це тест для студентів, які володіють англійською мовою на рівні Intermediate. Завдання припускають наявність у кандидатів навичок усного та писемного мовлення, достатніх для спілкування на повсякденному рівні; вміння читати і розуміти короткі розповіді і статті, вести нескладну листування і робити нотатки.
FCE (First Certificate in English) - один з найбільш популярних іспитів, розрахованих на учнів, що мають рівень Advanced 1 (C1) або закінчили рівень Upper - Intermediate (B2). Передбачається, що кандидати на отримання сертифіката FCE можуть впевнено використовувати англійську мову для спілкування та ведення ділової переписки, робити презентації, вести переговори, читати художню літературу, дивитися англомовні фільми без перекладу. Наявність сертифіката FCE - хороша база для підготовки до здачі CAE. Також FCE вважається достатнім рівнем знання мови для еміграції, дає великі можливості у виборі роботи в солідних іноземних компаніях, зараховується час вступу до деяких університетів і коледжів Великобританії та інших країн.
CAE (Certificate in Advanced English) - підтверджує високий рівень знань (Advanced 2): здатність кандидата використовувати англійську мову в навчальних і трудових цілях, вільно висловлювати свої думки, спілкуватися цією мовою і вести ділові переговори, читати будь-яку неадаптовану літературу (художню та професійну ). Сертифікат CAE показує високий рівень володіння англійською мовою, він приймається для надходження на більшість академічних програм бакалаврату та магістратури.
CPE (Certificate of Proficiency in English) - найскладніший з Кембриджських екзаменів (рівень носія - Proficiency). Кандидати на здачу цього іспиту повинні досконало володіти англійською мовою, мати великий досвід англомовного спілкування в різних сферах, в тому числі ділової та академічний. Цей сертифікат потрібно для багатьох програм докторантури в зарубіжних університетах.
Тести FCE, CAE і CPE оцінюються по 5-ти бальною системою і вважаються такими, що здані, якщо кандидат отримав "A", "B" або "C" бали. Результати "D" і "E" недостатні для видачі сертифіката.

Потрібно знати, що володіння мовою на цих рівнях надає значні перспективи в отриманні освіти і для кар'єрного зростання. Всі роботодавці світу визнають ці сертифікати як доказ мовної компетентності кандидатів.

Ми знаходимося за адресою ТЦ Мега, вул. Соборна, 15/42, Кременчук

Більше про наших безкоштовних розмовних клубах, акціях і заходах на наших акаунтах в соціальних мережах

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Школа web-дизайну
Школа web-дизайну
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Кременчуці, а також ВНЗ в Кременчуці, коледжі та технікуми в Кременчуці, репетитори в Кременчуці, робота в Кременчуці

Зворотній зв'язок