Опис курсу

Об’єм курса:Приглашаем ваших детей на обучающие занятия по шахматам от 4-х лет. Шахматы для детей станут особым миром, со своими правилами и возможностями. Все занятия проходят в игровой форме, что позволяет поддерживать интерес на протяжении всей игры, несмотря на то, что детям приходится учиться и запоминать определенные названия. Занятия шахматами чрезвычайно эффективно тренирует у ребенка логическое мышление, интуицию, умение прогнозировать свои и чужие действия, прорабатывать стратегию и тактику.

Шахи вимагають від гравця максимальної зосередженості, тому дитині доведеться тренувати своє вміння концентруватися, а завдяки волі у виборі різних ігрових тактик ваша дитина навчиться приймати нестандартні і оригінальні рішення, швидко орієнтуватися в ситуаціях, що змінюються. Шахи - це також азарт і змагання, які виховують в людині дух здорової конкуренції. Навички, набуті під час гри, стануть в нагоді дитині в майбутньому: навчанні, на роботі і навіть у повсякденному житті.

На заняттях ми застосовуємо пізнавальні і захоплюючі методики, завдяки яким відбувається знайомство з країною «Шахи» та її жителями. Хлопці дізнаються, що таке пішак і тура, шах і мат, чому одні фігури ходять прямо, а інші тільки по діагоналі. Шахи для дітей стануть особливим світом, зі своїми правилами і можливостями. Всі заняття проходять в ігровій формі, що дозволяє підтримувати інтерес протягом всієї гри, незважаючи на те, що дітям доводиться вчитися і запам'ятовувати певні назви.


Подальше навчання шахів буде проводитися з упором на розгляд особливих стратегій і принципів гри. Тренер навчить хлопців прийомам атаки і оборони, боротьби з позіханням і правильному розрахунку ходів в міттельшпілі. Будуть розглянуті дебюти: закриті, відкриті, напіввідкриті. Гра в ендшпілі: послідовність кроків для досягнення виграшу в пішакових, ферзевих і Турову закінченнях.

Час проведення: 1 година

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Planet of beauty
Planet of beauty
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок