Опис курсу

Курс ламінування вій Харків - інновація в косметології

Кератиновое ламінування вій - новий метод в косметології, який допоможе зробити ваші вії здоровими і красивими, а очі - більш виразними. Адже кожна жінка мріє бути привабливою і притягувати захоплені погляди чоловіків! А для цього потрібно і самій володіти зачаровує поглядом

Кератин - високоміцний білок, з якого складаються похідні шкіри, зокрема, наші вії, брови, волосся і нігті. За рахунок кератину, що входить до складу для ламінування і проникаючого углиб волосини, вії збільшуються в обсязі, стають здоровими і міцними. Поняття «ламінування» до недавнього часу застосовували до процедури з волоссям, що робить їх гладенькими. Вії - це теж волоски, тільки менше в розмірах. Отже, ламінування можна проводити і на віях. Процедура ламінування дозволяє збільшити розмір і вигин вій, уникаючи хімічної завивки, зміцнює їх структуру завдяки поживним речовинам, що входять до складу засобів. Слід зазначити, що ламінування вій - салонна процедура, робити її в домашніх умовах не рекомендується.

По закінченню курсу у вас в руках опиниться диплом с голограммой "Planet of beauty". Варто відзначити, що наш диплом с голограммой - це не просто формальна «корочка». Це документ, що підтверджує ваш високий рівень знань, так як видається він тільки тим випускникам, що підтвердили на практиці свій талант. Також наш диплом захищений голограмою, що є міжнародним і європейським ступенем захисту.

Щоб записатися на курс перейдіть за посиланням:

заявка на курс навчання

Отримати консультацію або записатися на курс - Пн-Нд з 09:00 до 20:00

Заняття проходять - ПН-ПТ з 10:00 до 20:00, СБ з 10:00 до 16:00

  • Якщо необхідно провести заняття у вихідні дні, то домовляємося з абітурієнтом в індивідуальному порядку.

Сайт1 : pb-kh.com

Сайт2 : pb.057.ua

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Наира, 13.03.2018, 16:18
Прошла курс мастер-бровист ! Все очень понравилось, время пролетело незаметно, работать было легко и интересно! Получила массу знаний и приятных впечатлений ! Большое спасибо Наталье Николаевне, буду обучаться и развиваться у Вас дальше !!!
Залишити коментар
Партнери сайту
Перший європейський
Перший європейський
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок