Опис курсу

Курс майстер манікюру та педикюру UNIVERSAL. Курси манікюра Харків .

На курсах манікюру та педікюрави отримаєте не тільки практичні навички, а й теоретичні знання (анатомія нігтя, правила догляду, можливі захворювання нігтів, різноманітні техніки та багато іншого). Все це дозволить вам добре орієнтуватися в сфері нігтьового сервісу, вчасно визначати і вирішувати виникаючі проблеми, пов'язані зі станом шкіри і нігтів. Професійному майстру ці знання просто необхідні. Крім цього, на курсах манікюру та педикюру UNIVERSAL передбачено навчання із застосуванням сучасних, якісних матеріалів. Тут вам розкажуть про новинки, а також поділяться інформацією про перспективні напрямки, які тільки входять в моду.


Щоб нашіабітуріентимоглі швидко оволодіти необхідними знаннями, ми вибудовуємо курс таким чином, що навіть новачкам, які не знають нічого, інформація подавалася максимально доступно. В процесі навчання накурсах манікюраіпедікюравучебно-консультаційному центрі «Planet of beauty» ви дізнаєтеся, як правильно зміцнювати і оздоровлювати нігті за допомогою SPA-засобів, як надати потрібну форму нігтями т.д .. Познайомитеся з сучасними ефективними засобами для догляду за шкірою і нігтями, опануєте технікою виконання різних видів манікюру і педикюру, дізнаєтеся про способи нанесення лаку і навчитеся правильно поєднувати кольори для покриття нігтів.

По закінченню курсу у вас в руках опиниться диплом "Planet of beauty". Варто відзначити, що наш диплом - це не просто формальна «корочка». Це документ, що підтверджує ваш високий рівень знань, так як видається він тільки тим випускникам, що підтвердили на практиці свій талант. Також наш диплом захищений голограмою, що є міжнародним і європейським ступенем захисту.

Щоб записатися на курс перейдіть за посиланням:

заявка на курс навчання

Отримати консультацію або записатися на курс - Пн-Нд з 09:00 до 20:00

Заняття проходять - ПН-ПТ з 10:00 до 20:00, СБ з 10:00 до 16:00

  • Якщо необхідно провести заняття у вихідні дні, то домовляємося з абітурієнтом в індивідуальному порядку.

Сайт1 : pb-kh.com

Сайт2 : pb.057.ua

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Алина Полтавцева, 05.11.2019, 10:15
Сегодня закончила курсы маникюра, наращивание и педикюра. Мне всё понравилось, всё понятно объясняют, я много чего узнала интересного для себя. Спасибо большое мастеру Светлане)
Альфия Адельшина, 01.10.2019, 12:58
I went to nail extension courses))) I was satisfied, everything is explained easily and accessible))) Svetochka, thank you very much)))
Irina Sereda, 29.10.2018, 09:51
Замечательные курсы, знания и практику получила хорошие! Спасибо огромное преподавателю Свете за приятную атмосферу и подробную консультацию по разным другим направлениям в маникюре)))
Alesiya R, 19.03.2018, 16:02
Окончила в этом учебном центре курсы маникюра.Очень осталась довольна преподавателем,Светланой-мастер своего дела, всегда ответит на все интересующие вопросы, очень доступно и лаконично выкладывает материал, и подскажет и где нужно вовремя поправит. Была приятно удивлена администраторами: веселые, добрые, отзывчивые и просто простые девченки. В наше то время ... Довольна, что попала именно в этот центр! Я желаю вам процветания в вашем деле!
Алина, 13.03.2018, 16:22
Хочу поблагодарить мастера ногтевой эстетики Ксению Редько, за проведение курса маникюра и педикюра «Universal».Спасибо большое за обучение,ты открыла для меня очень многое. С тобой приятно работать.
Залишити коментар
Партнери сайту
Світ без кордонів, центр вивчення іноземних мов
Світ без кордонів, центр вивчення іноземних мов
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок