Опис курсу

Курс майстер манікюру та педикюру

На курсах манікюру та педікюрави отримаєте не тільки практичні навички, а й теоретичні знання (анатомія нігтя, правила догляду, можливі захворювання нігтів, різноманітні техніки та багато іншого). Все це дозволить вам добре орієнтуватися в сфері нігтьового сервісу, вчасно визначати і вирішувати виникаючі проблеми, пов'язані зі станом шкіри і нігтів. Професійному майстру ці знання просто необхідні. Крім цього, на курсах манікюру та педикюру передбачено навчання із застосуванням сучасних, якісних матеріалів. Тут вам розкажуть про новинки, а також поділяться інформацією про перспективні напрямки, які тільки входять в моду.

Тривалість: 8 занять // 24 години // 6 моделей

Вартість:

  • в групі 2-3 людини 2100 грн
  • індивідуальні заняття 2800 грн.


Щоб нашіабітуріентимоглі швидко оволодіти необхідними знаннями, ми вибудовуємо курс таким чином, що навіть новачкам, які не знають нічого, інформація подавалася максимально доступно. В процесі навчання накурсах манікюраіпедікюравучебно-консультаційному центрі «Planet of beauty» ви дізнаєтеся, як правильно зміцнювати і оздоровлювати нігті за допомогою SPA-засобів, як надати потрібну форму нігтями т.д .. Познайомитеся з сучасними ефективними засобами для догляду за шкірою і нігтями, опануєте технікою виконання різних видів манікюру і педикюру, дізнаєтеся про способи нанесення лаку і навчитеся правильно поєднувати кольори для покриття нігтів.

По закінченню курсу у вас в руках опиниться сертифікат "Planet of beauty". Варто відзначити, що наш сертифікат - це не просто формальна «корочка». Це документ, що підтверджує ваш високий рівень знань, так як видається він тільки тим випускникам, що підтвердили на практиці свій талант.

Щоб записатися на курс перейдіть за посиланням:

заявка на курс навчання

Отримати консультацію або записатися на курс - Пн-Нд з 09:00 до 20:00

Заняття проходять - ПН-ПТ з 10:00 до 20:00, СБ з 10:00 до 16:00

  • Якщо необхідно провести заняття у вихідні дні, то домовляємося з абітурієнтом в індивідуальному порядку.

Сайт1 : pb-kh.com

Сайт2 : pb.057.ua

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Irina Sereda, 29.10.2018, 09:51
Замечательные курсы, знания и практику получила хорошие! Спасибо огромное преподавателю Свете за приятную атмосферу и подробную консультацию по разным другим направлениям в маникюре)))
Alesiya R, 19.03.2018, 16:02
Окончила в этом учебном центре курсы маникюра.Очень осталась довольна преподавателем,Светланой-мастер своего дела, всегда ответит на все интересующие вопросы, очень доступно и лаконично выкладывает материал, и подскажет и где нужно вовремя поправит. Была приятно удивлена администраторами: веселые, добрые, отзывчивые и просто простые девченки. В наше то время ... Довольна, что попала именно в этот центр! Я желаю вам процветания в вашем деле!
Алина, 13.03.2018, 16:22
Хочу поблагодарить мастера ногтевой эстетики Ксению Редько, за проведение курса маникюра и педикюра «Universal».Спасибо большое за обучение,ты открыла для меня очень многое. С тобой приятно работать.
Залишити коментар
Партнери сайту
Planet of beauty
Planet of beauty
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок