Опис курсу

Школа моделей Diamond Models

Бачити свої фото на обкладинках журналів, зніматися в рекламних роликах, дефілювати по подіуму - саме про це мріє кожен з нас. Навчатися в школі моделей можуть всі бажаючі, так як отримані в процесі навчання знання і навички застосовні не тільки в професійній діяльності, а й у повсякденному житті. Ми відкриті для всіх, хто прагне до підкорення модельних вершин або просто бажає навчитися всьому, що вміють професійні моделі.

Курс навчання - 2,5 місяці. Є групи буднього і вихідного дня.

Предмети:

  • Дефіле: Уміння красиво ходити, тримати поставу і граціозно рухатися стане у пригоді кожному, а для майбутніх моделей і акторів воно просто необхідно. На заняттях дефіле дівчата і юнаки вчаться стилям подіумної ходи і відпрацьовують рухи для показів одягу.
  • Візаж / грим: Макіяж і грим дозволить за недовгий час осягнути основи найбільш популярних видів візажу та догляду за собою, щоб Ви завжди були на висоті і впевнено почували себе в роботі
  • Фото-позування: Уміння працювати з камерою, не боятися об'єктиву, розкритися і правильно рухатися під час зйомки, імпровізувати і підносити себе з вигідного боку для моделей, вкрай важливо. Ази роботи в знімальному процесі, навички позування перед камерою, вигідні ракурси - все це можливо отримувати, працюючи з нами. Ви дізнаєтеся про різних стилях фотозйомок (рекламна, арт, гламур, фешн і т. Д.),
  • Модельний фітнес: Зовнішній вигляд - це ваша візитна картка! Для того, щоб бути в прекрасній формі, нашими викладачами розроблена спеціальна програма тренувань в домашніх умовах, а також програма харчування відповідає сучасним та новітнім методикам дієтології.
  • Акторська мастерність: Занятія акторською майстерністю знадобляться на тільки тим, хто марить сценою і мріє про блискучу кар'єру моделі, а й тим, хто просто хоче навчитися відчувати себе невимушено завжди і всюди. Ви познайомитеся з акторською грою, навчитеся висловлювати свої емоції за допомогою міміки і жестів, а також дізнаєтеся, як вести себе на кастингах і пробах.
  • Основи модельного бізнесу : Ви дізнаєтеся які основні вимоги до моделі, етикет, правила поведінки на кастингах і показах, робота з модельними агентствами, тенденції в світі моди і fashion- індустрії.
  • Стілістіка : На цих заняттях Ви навчитеся: підбирати собі одяг і аксесуари з урахуванням особливості Вашої статури і зовнішності, коригувати фігуру за допомогою одягу, знайти свій індивідуальний стиль і підбирати оптимальний гардероб, прекрасно виглядати, а так само використовувати мову одягу, щоб справити потрібне враження в різних ситуаціях.

Прямо зараз залиште заявку і наш менеджер детально проконсультує з усіх питань https://bitrix24public.com/diammodels.bitrix24.ua/form/72/bkkxng/

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок