Опис курсу

Бухгалтерський облік + 1С: Теорія і практика

Мета курсу:

Отримання базових знань в теорії бухгалтерського і податкового обліку. Детальне вивчення основних принципів бухгалтерського і податкового обліку. Практичне освоєння типової конфігурації «1С: Бухгалтерія 8 для України» на конкретних прикладах, що охоплюють весь цикл роботи сучасного підприємства. Придбання цілісного розуміння базових принципів та особливостей використання програми 1С як інструменту вирішення бухгалтерських завдань. Курс розрахований на слухачів, які не мають знань з бухгалтерського та податкового обліку, для початківців бухгалтерів, охочих освоїти принципи і прийоми коректної роботи в програмному комплексі «1С: Підприємство 8» і отримати базові знання з бухгалтерського та податкового обліку.

Слухачі курсу:

Курс розрахований на слухачів, які бажають отримати як теоретичні знання в бухгалтерському та податковому обліку, так і освоїти практичну роботу в програмному комплексі «1С: Підприємство 8».

Формат курсу:

Курс являє собою поєднання лекційного матеріалу і практикуму. Матеріал вивчається на наскрізному прикладі, який охоплює всі основні аспекти обліку господарської діяльності сучасного підприємства від заповнення нормативно-довідкової інформації і введення первинних документів до отримання різних звітів і проведення регламентних операцій.

Тривалість і графік курсу:

Курс включає в себе 52 академічні години занять (графік навчання: 3 дні на тиждень по 3 години в день). Можливе узгодження графіка навчання з кожною окремою групою слухачів.

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В НАШІЙ КОМПАНІЇ

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Study3d
Study3d
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок