Опис курсу

Мета курсу:

Практичне освоєння основних функціональних можливостей типової конфігурації «1С: Бухгалтерія 8 для України» на конкретних прикладах. Придбання початкових навичок роботи в програмі для вирішення основних бухгалтерських завдань:

  • відображення в інформаційній системі господарських операцій;
  • виписки власних і реєстрації отриманих первинних документів;
  • аналізу облікової інформації, накопиченої в інформаційній базі.

Слухачі курсу:

Як бухгалтера-початківці, так і фахівці з досвідом роботи, бажаючі:

  • швидко освоїти загальні принципи і базові прийоми коректної роботи в програмному комплексі «1С: Підприємство 8»;
  • ознайомитися з можливостями прикладного рішення «1С: Бухгалтерія 8 для України» і освоїти технологію роботи в цій конфігурації;
  • отримати відповіді на конкретні питання обліку на власному підприємстві. ·

Більш поглиблено вивчити методику організації обліку в прикладному рішенні «1С: Бухгалтерія 8 для України» можна, прослухавши курс «Використання прикладного рішення «1С: Бухгалтерія 8 для України» (обсяг курсу: 40 академічних годин).


Формат курсу:

В курсі велику увагу приділено практиці роботи з програмою, слухачі виконують ряд самостійних завдань. Матеріал вивчається на наскрізному прикладі, який охоплює всі основні ділянки обліку господарської діяльності підприємства: стартові налаштування обліку, заповнення нормативно-довідкової інформації, введення первинних документів і аналіз інформації в звітах.

Тривалість і графік курсу:

Курс включає в себе 10 академічних годин занять (графік навчання: 2 дні на тиждень по 3 години на день). Можливе узгодження графіка навчання з кожною окремою групою слухачів.

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В НАШІЙ КОМПАНІЇ

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
ТАТЬЯНА, 22.02.2019, 19:20
С 14.01.2019 прошла курс обучения и применения в работе конфигурации «1С: Бухгалтерия 8 для Украины» редакция 2.0. Обучение проходило в легкой дружественной атмосфере. Возраст, пол и опыт работы - не имели значения. Все темы были рассмотрены и проработаны на сквозном примере с применением самоконтроля и, конечно же, контроля со стороны преподавателя Василия, который всегда был готов помочь и терпеливо объяснить еще раз, если что-то не получалось. На курсах все получили в подарок шикарную книгу с обучающим курсом, в которой очень доступно с примерами изложены все темы. И даже, если что-то подзабудешь - всегда есть возможность, где посмотреть и с кем посоветоваться. Я закрепила имеющиеся знания и получила новые. Осталась очень довольна, желаю процветания Вашему предприятию и новых благодарных клиентов.
Залишити коментар
Партнери сайту
MiniBoss business school, бізнес-школа
MiniBoss business school, бізнес-школа
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок