Опис курсу

Об’єм курса: 16 годин

Час проведення: 30 - 31 жовтня 2018

Початок занять: 9.00

Програма:

Блок 1. Мережі доступу на основі технологій xDSL Технологія ADSL/ADSL2/ADSL2+.- 2 год.

Огляд технологій xDSL. Структура мережі ШД. Технологія FTTC («активні шафи»). Основні послуги, та схеми організації зв’язку. Обмеження, застереження та можливі проблеми.


Блок 2. Номенклатура абонентського обладнання ADSL.- 2 год.

Обладнання з мінімальним функціоналом (ADSL-модеми). Обладнання з інтегрованим функціоналом (ADSL-роутери, ADSL-роутери з вбудованим комутатором, ADSL-роутери з вбудованою Wi-Fi точкою доступу). Основні функції та базові загальні опції налаштування.


Блок 3. Технологія IPTV, OTT. - 2 год.

Огляд технологій IPTV, OTT. Основні послуги, та схеми організації зв’язку (поняття про мультікаст/юнікаст). Обмеження, застереження та можливі проблеми.


Блок 4. Номенклатура абонентського обладнання іТВ-обладнання.- 2 год.

Обладнання з мінімальним функціоналом (IP-TV/OTT-приставки). Обладнання з інтегрованим функціоналом (IP-TV/OTT-приставки з ігровим функціоналом/Wi-Fi адаптерами/WEB браузінгом/накопичувачами даних). Основні функції й інтерфейси та базові загальні опції налаштування.


Блок 5. Налаштування ADSL-роутера. - 4 год.

ОглядмодемуHUAWEIHG-530. Швидкий старт. Система управлінняі налаштування, основні розділи меню.Підключення до мережі загального користування. Налаштування РРРоЕ. НалаштувканняDHCP. НалаштуванняWi-Fi. Налаштування локальної мережі.


Блок 6. Налаштування іТВ-приставки. - 4 год.

Огляд іТВ-приставки MAG-255. Швидкий старт. Налаштування: основні розділи меню. Опис послуги іТВ. Підключення до мережі загального користування. Підключення до телевізійного приймача. Налаштування підключення до локальної мережі. Налаштування Wi-Fi адаптера.


Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок