Опис курсу

Чим ми пишаємося?
Ми вчимо бути фотографом, а не просто людиною, що знає настройки камери.

До 6 чоловік в групі
(Майже індивідуальні заняття, викладач приділить тобі максимум уваги)

38 годин інтенсивів
(Тому що наші заняття тривають 3-6 годин, це реальні фотосесії в студіях з моделями і технікою)

Практика 99%
(Ніяких зошитів, фільмів або історії фотографії. Ми не прищеплюємо любов до фото, ми вчимо бути фотографом. Реальні фотозйомки вже на першому занятті)

Робоча портфоліо
(Так, на випуск, у тебе за плечима буде 4-5 проф. Зйомок, а це означає, що у тебе буде робоче портфоліо і ти його відразу зможеш запропонувати своїм новим клієнтам)

Безкоштовна практика після випуску
(Так. Безкоштовно. Після випуску. Ми будемо тебе запрошувати як фотографа на заходи, де ми є фотопартнерамі, наприклад, останнім «ліга сміху і закулісся» і «ремаркетинг в fabrika.space» або на різні арт / фото заходи в гості)

Ми вчимо бути фотографом, а не просто фотографувати.
(Ти дізнаєшся все! Як себе позиціонувати, скільки це коштує, де брати клієнта, як працювати з клієнтом, де і як запускати рекламу, чому це не дорого, що і де купувати і багато іншого)

Онлайн 24/7 і навіть після випуску
(Ми завжди будемо на зв'язку і інші учні в чаті телеграм, якщо ти щось забув або хочеш задати питання, ласкаво просимо в наш чат)

Фототусовка
(Ми з тобою друзі і партнери. Ми любимо наших учнів і завжди кличемо на різні заходи, а дівчат проводжаємо до метро або підвозимо до будинку, якщо наші уроки закінчуються пізно. Ми несемо відповідальність за твоє освіту, тому що ми будемо тебе запрошувати до нас працювати і ми будемо впевнені в твоїх силах)

Раптом тобі мало наших достоїнств.
(Ми правда вчимо улюбленій справі і вчимо так, як хотіли б, щоб вчили нас, коли ми тільки почали займатися фотографією. Ми не новачки, ми не просто дружна команда і хороша атмосфера - ми професіонали і ми знаємо про що говоримо)

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Світ без меж, освітня компанія
Світ без меж, освітня компанія
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок