Опис курсу

Об’єм курса:

Дітям у віці від 3 до 4 років відвідування дошкільного закладу дає набагато більше, ніж просто спілкування з однолітками. Комплексний розвиток дозволяє малюкам пройти необхідну підготовку перед початком шкільної пори, дає можливість легше адаптуватися до роботи в колективі.

Хочете, щоб малюк до моменту початку шкільного навчання вже вмів читати, рахувати, знав основи логіки і листи? Розвиваючі заняття допоможуть йому освоїти необхідний обсяг знань в природному темпі. При цьому дитина буде перебувати в комфортній для нього обстановці. Взаємодія з однолітками допоможе отримати позитивний досвід командної взаємодії та взаємовиручки. А позитивний настрій і впевненість у собі забезпечать їм успішний старт у подальшому житті.

У чому переваги звернення до нас?

Вік дитини дитячого садка від 3 до 4 років - великий етап в житті дитини. У групі "Пізнайко" - використовується освітня програма, що дозволяє забезпечити плавний перехід від дошкільного життя до отримання шкільної освіти. Ми прагнемо максимально урізноманітнити процес отримання знань, але при цьому створюємо обстановку, яка буде максимально наближена до умов шкільного класу. Парти, стільці, завдання, які змінюють одне одного предмети і вчителі. Діти отримують тут досвід, який абсолютно необхідний їм в процесі подальшого навчання. А використовувана програма "Я у світі" не лише рекомендована до використання Міністерством освіти, а й доповнюється в нашій Академії авторськими методиками від педагогічного складу Академії.

З нами ваша дитина:

  • освоїть основи логіки;
  • математики;
  • англійської мови;
  • навчиться думати,
  • вирішувати завдання, аналізувати;
  • поліпшить свої мовні навички;
  • буде знати граматику;
  • буде розвиватися фізично;
  • отримає необхідну психологічну допомогу і підтримку.

У рамках програми ми допомагаємо направити розвиток власних здібностей дитини в потрібне русло, вчимо його творчо застосовувати отримані знання на практиці.

Заняття проводяться 2 рази на тиждень.

Вартість абонемента (8 занять): 2000 грн.

Вартість пробного заняття: 300 грн.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок