Опис курсу

Обсяг курсу:

Батьки і вчителі часто стикаються з тим, що діти, потрапивши до початкової школи, далеко не завжди вміють ставити питання і відповідати на них, повідомляти інформацію, спілкуватися з однокласниками. Іноді учень, який готовий до уроку, не може відповісти ні з місця, ні біля дошки. Школяр хвилюється, плутає слова, запинається. Ця мовна проблема пов'язана з уповільненими процесами сприйняття і відтворення інформації. І ще: можна бути досить розвиненим розумово та мати погану вимову, неправильний темп передачі інформації. Така дитина не вміє вдало вибудовувати свій виступ, її висловлювання - сумовиті і нецікаві. Досвід роботи вчителів словесності свідчить про те, що на одних тільки уроках рідної мови неможливо вирішити завдання по формуванню впевненої мови, набуття навичок спілкування.

Всі ці проблеми з успіхом вирішує ораторське мистецтво.

Виходячи з цього, стає зрозуміло, що вік від 6 до 16 років - вельми вдалий момент для навчання дитини точному, ясному і впевненому вираженню своїх думок на різну тематику, а також придбання потрібних комунікативних умінь і навичок:

  • правильно питати і швидко формулювати відповіді
  • вірно користуватися інтонацією, мімікою, жестами
  • грамотно вибудовувати виступ
  • поліпшити дикцію
  • стати більш впевненим у собі
  • зрозуміло і доступно доносити інформацію
  • навчитися спілкуватися.

Вартість абонемента (8 занять): 2000 грн

Вартість пробного заняття: 350 грн.


Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок