Опис курсу

Об’єм курса:

Театральне мистецтво - невід'ємний елемент дорослішання дітей. Приміряючи на себе в грі ролі, невластиві їм у звичайному житті, малюки вчаться справлятися з труднощами, осягають основи психології та комунікації, знаходять власні шляхи для вираження почуттів і емоцій. А якщо викладання цих важливих дисциплін проводиться справжніми професіоналами своєї справи, навіть сама сором'язлива дитина з легкістю зможе розкріпачитися і знайти власні фарби і інтонації для вираження почуттів і емоцій на сцені.

Школа театрального мистецтва, що діє при нашій Академії розвитку дитини Kinder, що на Оболоні, пропонує відвідування занять учням у віці від 4 до 15 років. Викладання проводиться з використанням традиційних і сучасних методик і буде корисно як тим, хто обрав акторську стезю як шлях для свого подальшого розвитку, так і малюкам, які просто захоплено приміряють на себе ролі і люблять з'являтися на публіці. Завдяки індивідуальному підходу до роботи, нашим педагогам вдається перетворитидітей в справжніх артистів з різними здібностями. Виявити їх приховані таланти і розвинути їх до максимально можливого рівня - ось те, що ми вважаємо першочерговим завданням у своїй роботі.

Грати на сцені - як в житті!

Наша дитяча театральна студія - це, в першу чергу, клуб за інтересами, де можна цікаво провести час, отримати задоволення від спілкування, навчитися взаємодіяти з навколишнім світом, розвивати фантазію і творчі здібності. Спеціально розроблена навчальна програма дасть можливість захоплено творити на сцені дитині будь-якого віку. Театральна студія для дітей дозволить:

знайомити підростаюче покоління зі світом театрального мистецтва;
надати вашому чаду майданчик для вільної творчості і самовираження;
в ігровій формі освоїти основи пластики, ораторського мистецтва, хореографії;
отримати досвід публічних виступів і взаємодії з однолітками;
захопити дитину новими для нього заняттями, здатними благотворно вплинути на подальший вибір життєвого шляху.
Результати від відвідування занять ви обов'язково помітите в найближчий час, адже, починаючи осягати таємниці лицедійства, діти отримують необхідний їм, в будь-якому віці, психологічний захист, істотно поліпшують пам'ять і інтелектуальний розвиток, вчаться ефективно взаємодіяти з навколишнім світом.

Заняття проходять 2 рази на тиждень.

Вартість абонемента (8 занять): 1500 грн

Вартість пробного заняття: 300 грн


Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок