Опис курсу

Кожні курси Cisco Феодосія увазі дистанційне навчання, яке пропонує наш навчальний заклад. Вони розраховані на тих, хто хоче істотно змінити своє життя і добитися максимального успіху.

Ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Своєю основною метою наша Академія Cisco в Феодосії ставить перед собою якісне навчання студентів актуальних питань сфери IT. Ми пропонуємо освіту міжнародного стандарту, яке котирується в усьому світі. Досить тільки записатися на наші курси, і всі дороги будуть перед вами відкриті.

Програма курсу

Саме навчання Cisco Феодосія має на увазі отримання знань. які не тільки стануть в нагоді коли-небудь в житті, але і стануть основою. необхідної для отримання прибуткової спеціальності. Зокрема, ми готуємо інженерів мереж. системних адміністраторів і фахівців з кібербезпеки. Кожна з цих професій дуже популярна і оплачується досить високо.

В рамках програми підготовки інженерів, ми пропонуємо до розгляду наступні питання:

  • що таке техніки довідкової служби;
  • як виглядає модель OSI;
  • як усунути неполадки на рівні ISP.

Кожен наш студент може розраховувати на своєчасну допомогу лекторів і кураторів, які завжди готові підказати все цікавить як про програму підготовки студентів, так і про технічну сторону навчання.

Додаткова інформація

Наші курси підвищення кваліфікації Феодосія дозволяють закріпити свої знання про улюбленої професії і домогтися кар'єрного росту. Щоб дізнатися більше про нашу програму профільної підготовки студентів, достатньо зв'язатися з нами будь-яким зручним способом.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок