Опис курсу

Ламінування вій можна віднести до Спа процедури і уходовой процедурі, після якої погляд ставати виразніше, красивіше і природніше. Якщо Ви бажаєте досконало оволодіти мистецтвом створення чарівного погляду, то Вам саме до нас!

Курс ламінування ресніц- призначений як для майстрів з нарощування вій, так і для людей які хочуть урізноманітнити свої послуги. Ламінування вій може бути як однієї з процедур пропонованої майстром, так і самостійною процедурою.

Як проходить навчання:

  • теоретична частина (в теорію входить повний опис препаратів, як їх застосовувати, що краще використовувати із запропонованого на ринку, як правильно презентувати процедуру)
  • відпрацювання на 3х моделях під наглядом викладачів.

Курс дуже насичений інформаціею, до теоретичної інформації входить значення і будова вій, класифікація та огляд видів процедур з віями (нарощування вій, біозавивка натуральних вій, фарбування натуральних вій, нанесення полуперманентние туші), особливості ламінування вій, глибокий догляд та наповнення натуральних вій а також багато іншого.

Хто проводить навчання:

майстер з досвідом роботи понад 5 років, сертифікований викладач, суддя чемпіонатів, а також численний призер чемпіонатів Скісова Міла.

Вартість навчання складає 2300 грн.

Тривалість курсу 1 день.

За більш детальною інформацією звертайтеся за номером +380938560886 або за посиланням http://makeup-ua.com

Ми чекаємо саме Вас :)

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Просвіта, освітній центр
Просвіта, освітній центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок