Опис курсу

Якщо вам цікаво пристрій мобільного телефону, то саме час записатися на курси Cisco Херсон, які проходять онлайн. Ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено. Досить тільки подати заявку на участь в нашому навчальному заході!

Ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Смартфони давно вже стали важливою частиною життя кожної сучасної людини. Тому Академія Cisco в Херсоні пропонує вам розширити знання в цій області і дізнатися про своїх звичних мобільних пристроях безліч цікавого. Адже виробники розповідають користувачам далеко не всю інформацію про техніку, яку вони випускають. А тим часом ви втрачаєте можливості використовувати абсолютно всі функції свого смартфона.

Програма курсу

Щоб вам було цікаво і зручно займатися, навчання Cisco Херсон відбуватиметься дистанційно. Тобто ви прямо зі свого смартфона або комп'ютера зможете дивитися наші лекції і виконувати завдання. Ми допоможемо вам виробити звичку вчитися, яка ще багато раз стане в нагоді вам в майбутньому. Також у нас ви отримаєте чудову можливість займатися в групі і освоювати навички роботи в колективі.

Ми пропонуємо до розгляду на наших курсах наступні питання:

  • з чого складається мобільний пристрій;
  • які є операційні системи для смартфонів;
  • які функції і характеристики є у ОС;
  • як правильно використовувати електронну пошту;
  • що таке мережева зв'язок;
  • як захистити мобільний пристрій;
  • як знайти неполадки в смартфоні;
  • як усунути неполадки.

Це не повний перелік питань, які ми розглянемо на протязі декількох тижнів регулярних занять. Якщо у вас виникнуть додаткові питання щодо навчання та програмою занять, то ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів.

Додаткова інформація

Якщо вам захочеться поглиблено вивчити який-небудь матеріал, то ви можете сміливо звертатися за допомогою до нашого викладачеві. Також у вас буде можливість записатися на додаткові курси з обраної тематики. Ми пропонуємо курси підвищення кваліфікації Херсон в великому асортименті і на будь-який смак.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок