Опис курсу

Шугарінг (перська епіляція) -є однією з найдавніших процедур по видаленню волосся на тілі, не позбавлена ​​уваги і сьогодні, процедура користується попитом серед майстрів тому має ряд переваг (гіпоаллергенність, безпеку, додатковий догляд за шкірою).

Тож не дивно, що багато жінок, що стежать за своїм тілом, віддають перевагу саме шугарінгу.

Наша школа пропонує курси цукрової депіляції (курси по шугарінг в Дніпрі), несе відповідальність за якісне навчання (в процесі використовуються лише перевірені ТМ цукрових паст нашим викладачем-технології, передові техніки).

Спеціально для Вас ми надаємо кілька видів БАЗОВИХ курсів по шугарінг: (в кожен курс входить теорія і практика: постановка руки, відпрацювання на моделях)

  • Курс: «Шугарінг з нуля» 3 дні -2900 грн. (в курс входять: 3 основних зони пахви, бікіні, ноги, верхня губа);
  • Курс: «Шугарінг Профі» 5 днів -4900 грн. (щоденна практика, пахви, бікіні, ноги, руки, верхня губа).

Наша школа йде "в ногу з часом" майстрами відслідковуються передові технології в шугарінг, новинки цукрових паст, найбільш дієві і якісно ми підносимо нашим учням.

Обсяг курсу: 3-5 днів

Час проведення: з 10 до 15 по будням.

Якщо у Вас залишилися якісь питання, Ви можете задати їх по номеру +380938560886 або ознайомитися з інформацією на нашому сайті http://makeup-ua.com

Також приходьте за адресою Дніпро, вул. Ширшова, 7б | ТК "Новий центр", 2-й поверх будемо раді Вас бачити і відповісти на всі Ваші запитання :)


Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Школа успіху
Школа успіху
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок