Опис курсу

Курс «мікроблейдінг для початківців» це прекрасний початок вашої професійної кар'єри! Програма навчання підійде всім, хто хоче почати працювати в найцікавішому напрямку - мануальному перманентному макіяжі. Ви можете починати навчання мікроблейдінгу з даного курсу «з нуля» або отримати відповідну кваліфікацію вміючи виконувати таутаж на апаратному рівні. Якщо у вас вже є які-небудь навички з макіяжу або корекції і фарбування брів - це буде відмінною базою для проходження навчання.

Курс включає в себе:

  • теоретичну частину;
  • практична частина (відпрацювання на 5 моделях, моделей, всі необхідні інструменти і матеріали предосталяет школа без додаткової оплати)

У процесі навчання ви оволодієте найбільш важливими теоретичними основами проведення процедури мікроблейдінга, дізнаєтеся про нюанси догляду за шкірою до і після процедури. Ви навчитеся основам моделювання брів, їх корекції та фарбування, освоїте основи кольоротипу, ознайомитеся з мистецтвом колористики (навчитеся змішуванню пігментів для отримання потрібного відтінку і кольору), отримаєте основні навички виконання волоскової і пудрової (тіньової) техніки мікроблейдінга брів і багато чому іншому.

Після завершення навчання Ви отримаєте сертификат.

Вартість навчання складає 12000 гривен (можлива оплата у розстрочку).

Об’єм курса: 3 дні інтенсивного навчання.

Час проведення: з 10 до 15 по буднях.

За більш детальною інформацією Ви можете звертатися за номером +380938560886 або на нашому сайті http://makeup-ua.com.

Також приходьте в наш навчальний центр, який знаходиться за адресою Дніпро, вул. Ширшова, 7б | ТК "Новий центр", 2-й поверх.

Будемо раді Вас бачити:) Ми чекаємо саме на тебе!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Освіта без кордонів
Освіта без кордонів
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок