Опис курсу

Курс мікроблейдінгу «Пудрова техніка» розрахований на людей, які деякий час займаються мікроблейдінгом.

Навчальний курс по мікроблейдінгу «Пудровая техніка» проводиться на базі центру Makeup ua. професіоналами. Даний спеціалізований курс розрахований на людей знайомих з мануальним перманентним макіяжем хоча б в загальних рисах.

У процесі навчання ви освоїте більш глибоко навички мікроблейдінга в волоскової техніці, дізнаєтеся як саме правильно потрібно формувати і виконувати волоски, вивчіть і типи. Ви навчитеся формувати і наносити волоски в залежності від типу брів. Навчіться особливостям 3D моделювання волосків, а також дізнаєтеся багато нового і цікавого.

Незважаючи на те, що всі матеріали надаються школою, набагато логічніше щоб ви взяли свої інструменти (на яких ви працюєте) і свої пігменти, для того, щоб ми допомогли вам отримати в подальшому стабільний і очікуваний результат. Якщо у вас чогось не вистачає або ще немає, ми надамо все необхідне абсолютно безкоштовно!

Курс розрахований на 3 дні інтенсивного навчання, курс практично повністю складається з практичних занять. Заняття і графік їх проведення - узгоджуються окремо, з урахуванням ваших побажань.

Вартість навчання 9900 грн. (можлива оплата у розстрочку).

Якщо у Вас залишилися якісь питання по навчанню, Ви можете задати їх по номеру +380938560886, або ознайомитися з інформацією на нашому сайті http://makeup-ua.com.

Також приходьте в нашу школу за адресою Дніпро, вул. Ширшова, 7б | ТК "Новий центр", 2-й поверх.
Ми чекаємо саме Вас!

:*Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Діскавері, освітній центр
Діскавері, освітній центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок