Опис курсу

Ми підготували для вас курси Cisco Євпаторія, які допоможуть в максимально короткі терміни влаштуватися на престижну роботу. Якщо ви втомилися ходити по співбесідах і розсилати резюме, то ми пропонуємо вам всього за два тижні продемонструвати себе як перспективного і незамінного фахівця. Ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Наша Академія Cisco на платформі SEDICOMM University в Євпаторії допомагає своїм учням реалізовувати себе в сфері ІТ-технологій, отримувати необхідні для роботи навички і демонструвати досягнення на практиці. Наші колишні студенти працюють в найбільших підприємствах світу. І ви теж можете приєднатися до їх числа!

Програма курсу

Нетривале навчання Cisco Євпаторія допоможе вам навчитися правильно складати резюме, а також проходити співбесіди. Ми гарантуємо, що через два тижні тісного спілкування з нашими викладачами ви зможете влаштуватися на роботу. Адже ви дізнаєтеся, чого насправді чекають від претендентів рекрутери і зможете освоїти основні правила взаємодії з потенційним роботодавцем.

Влаштуватися на хорошу роботу нескладно. Для цього достатньо знати відповіді на наступні питання:

  • яка роль резюме в процесі відбору претендента;
  • якою мовою краще розміщувати резюме;
  • що заборонено писати в резюме;
  • як зробити резюме запам'ятовується;
  • як перерахувати всі свої достоїнства і переваги.

Якщо якийсь з перерахованих вище пунктів змусив вас задуматися, то сміливо записуйтеся на курси. Після наших занять саме ви будете вибирати компанію, яка відповідає вимогам і побажанням. Вам більше ніколи не доведеться працювати там, де вас не цінують як фахівця і особистість.

Додаткова інформація

У нас ви можете пройти курси підвищення кваліфікації Євпаторія в дистанційному режимі. Онлайн-лекції, листування з викладачами та кураторами, перевірка домашніх завдань і практичні роботи. Ми допоможемо вам стати краще і навчитися цінувати свою працю! А.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок