Опис курсу

Ми пропонуємо якісні нові курси Cisco Запоріжжя з працевлаштування, які допоможуть вам знайти максимально цікаву і високооплачувану роботу всього за два тижні. Якщо ви втомилися від нескінченних співбесід, то ми допоможемо вам поліпшити ситуацію! Ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Наша Академія Cisco на платформі SEDICOMM University в Запоріжжі пропонує протягом шести занять зрозуміти, як швидко влаштуватися в найпрестижнішу компанію. Виявляється, більшість рекрутерів навіть не дивиться резюме, які неправильно оформлені. Також багато хто з них не розглядають кандидатів, у яких немає сторінки в соціальній мережі LinkedIn. Але не поспішайте впадати у відчай, адже ми точно знаємо, як можна вам допомогти.

Програма курсу

Якщо ви пройдете наше навчання Cisco Запоріжжя, то зможете отримати роботу мрії. У цьому вам допоможуть наші досвідчені викладачі, які розкажуть про основні помилки при створенні резюме і навчать заповнювати його правильно. Також ви дізнаєтеся, які помилки на співбесідах зазвичай допускають здобувачі і як їх можна уникнути. З цими новими навичками ви знайдете роботу максимально швидко.

Ми дамо докладні відповіді на наступні питання:

  • що таке Networking в LinkedIn;
  • як поповнити список контактів;
  • як заповнити навички;
  • що таке endorse.

Також ви зможете зрозуміти, чим відрізняється просте перерахування навичок, від уміння грамотно піднести свої достоїнства і обернути в плюс недоліки. Ми допомагаємо абсолютно всім! Навіть якщо у вас немає досвіду роботи, то ви все одно зможете влаштуватися в компанію з перспективами розвитку і зростання по кар'єрних сходах.

Додаткова інформація

Додатково ви можете закінчити у нас курси підвищення кваліфікації Запоріжжя, які зроблять з вас справжнього професіонала в обраній галузі. З новими навичками перед вами будуть відкриті двері в будь-яку ІТ-компанію.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок