Опис курсу

Для кого цей курс

Курс призначений для всіх представників бізнесу України (в тому числі ФОП) і їх співробітників, які мають справу з готівкою та іншими розрахунковими операціями (наприклад, за товар або послуги розраховуються клієнти особистими картками).

Згідно закону про РРО такі операції необхідно проводити через РРО (реєстратори розрахункових операцій), за деякими винятками.

Якщо Ви точно не знаєте, чи потрібен Вам РРО, радимо завантажити на нашому сайті безкоштовну книгу про РРО.

Штрафи за незастосування РРО дуже великі, причому, як на власника бізнесу (ФОП, керівника), так і на особу, яка брала готівку або карткові платежі!

Про штрафи у нас також є безкоштовна книга.

Для повного ефекту, звичайно, потрібно вивчити весь курс про РРО.

Вивчіть самі і обов'язково навчіть співробітників.

Склад курсу і ціни

В курсі в відео уроках детально розбирається:

  • що таке РРО та їх види,
  • що таке розрахункова операція,
  • хто зобов'язаний реєструвати РРО,
  • які штрафи передбачені за порушення Закону про РРО,
  • розібрані найчастіші ситуації використання РРО.

Ви можете просто вивчити інформацію (пакет "Інфо"), а можете оплатити повний навчальний пакет ( "Стандарт"), в якому після кожної теми на Вас чекає тестування. Тільки вивчивши матеріал Ви успішно пройдете тест. Перепроходити його можна стільки разів, скільки знадобиться.

Детальніше про пакети нижче:

Пакет "Безкоштовний" складається з 3 відеоуроків і книги по РРО - це презентація курсу, Ви можете побачити, в якому форматі Ви працюєте. А Книга вже допоможе Вам визначити, чи потрібен саме Вам РРО.

Пакет "Інфо" складається з 24 уроку, також сюди входить 20 відеоуроків, 1 тест і записи всіх питань і відповідей. У володарів даного курсу немає можливості задавати свої питання, але є можливість бачити, що задають інші (і відповіді на них). Доступ до курсу після оплати - 3 місяці. Вартість 390/560 грн. (Що менше ціни 1 години індивідуальної консультації)

Пакет "Стандарт" складається з 34 уроків, включаючи 20 теоритических відеоуроків і 9 тестів (52 питання), в яких з різних сторін розглядаються представлені теми і якщо відповісти правильно, то як на тренажері людина тренується і запам'ятовує добре матеріал.Также доступні записи всіх питань і відповідей. Крім цього є можливість задавати скільки завгодно запитань, отримувати на них відповіді під час вебінарів або індивідуально в листуванні на курсі. Доступ - 3 місяці. Вартість 1180/1690 грн.

Пакет "Преміум" складається з 34 уроків, включаючи 20 теоритических відеоуроків і 9 тестів (52 питання). Є можливість задавати скільки завгодно запитань, отримувати на них відповіді під час вебінарів. Перевага: з оплаченої суми 3690 грн - 2000 грн. автоматично йде на депозит, який можна використовувати для замовлення 30 хвилинної індивідуальної консультації по РРО зі знижкою 50%, на будь-які послуги компанії зі знижкою 10% протягом 3х міс, якщо не використали - то в подальшому без знижок. Доступ до Курсу - 3 місяці. Вартість курсу 2996/3690 грн.

Чому 2 ціни?

Ви звернули увагу, що для кожного пакету вказано 2 ціни через /?
Це не помилка. Прийміть рішення швидко і отримаєте меншу з них, зі знижкою!

Детальніше почитати про склад уроків і пакетах можна тут.

Формат навчання

Ви підключаєтеся до Курсу відразу після оплати на сайті (або за рахунком, надісланим на Ваш запит) і можете проходити уроки один за іншим в зручному для Вас режимі з будь-якої точки світу, де є інтернет. Інформація представлена ​​в відео- та текстовому форматі. Всі необхідні посилання, документи підкріплені відразу до уроків, Вам не потрібно нічого шукати.

Як отримати безкоштовну Книгу про РРО?

Отримайте безкоштовну Книгу про РРО у нас на сайті, вона допоможе Вам визначитися, чи потрібен Вам РРО.

Також можете завантажити безкоштовну Книгу про штрафи за РРО тут.

Як оплатити і отримати Курс про РРО?

Це можна зробити тут.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
MiniBoss Business School Dnepr, бізнес-школа
MiniBoss Business School Dnepr, бізнес-школа
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок