Опис курсу

Об’єм курса: Курс "Безкоштовний" складається з 3 відеоуроків і книги по РРО.

Курс "Інфо" складається з 24 уроку, також сюди входить 20 відеоуроків, 1 тестування і записи всіх питань і відповідей. У володарів даного курсу немає можливості задавати свої питання, але є можливість бачити, що задають інші. Курс розрахований на 3 місяці. Вартість навчання 560 грн.

Курс "Стандарт" складається з 34 уроків, включаючи 20 теоритических відеоуроків і 9 тестів (52 питання), в яких з різних сторін розглядаються представлені теми і якщо відповісти правильно, то, як на тренажері людина тренується і запам'ятовує добре матеріал.Також у вільному доступі записи всіх питань і відповідей. Крім цього є можливість задавати скільки завгодно запитань, отримувати на них відповіді під час вебінарів. Курс розрахований на три місяці. Ціна курсу 1690 грн.

Курс "Преміум" складається з 34 уроків, включаючи 20 теоритических відеоуроків і 9 тестів (52 питання). Є можливість задавати скільки завгодно запитань, отримувати на них відповіді під час вебінарів. Як перевага в учасників даного курсу протягом 3 місяців є можливість покласти додаткову вартість на депозит і використовувати їх для замовлення індивідуальної консультації по РРО зі знижкою 50% і 10% знижки на будь-які послуги. Курс розрахований на три місяці. Вартість курсу 3690 грн.

Час проведення: Стверджується індивідуально.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок