Опис курсу

Захоплюючий курс сервер Linux Львів розповість про те, як правильно створювати облікові записи, ділити їх на групи і налаштовувати необхідні параметри. Ви дізнаєтеся все, що потрібно знати системного адміністратора для обслуговування комп'ютерів у великій компанії. І у нас ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Вас вітає Академія Cisco на платформі SEDICOMM University у Львові, яка є одним з найбільших в Східній Європі установ для дистанційної освіти. Ми допоможемо вам отримати перспективну професію, нові навички та актуальні знання. Приєднуйтесь до команди наших студентів вже зараз, щоб отримати додаткові бонуси і можливість стати успішним фахівцем.

Програма курсу

Щоб відвідати кращі курси по Linux Львів, вам не потрібно здавати ніяких вступних іспитів. Адже ми готові навчити вас абсолютно всьому самі, навіть якщо ви бачите комп'ютер в перший раз в житті. Не бійтеся починати нове і отримувати знання, які можуть стати в нагоді неодноразово в різних сферах. Як мінімум, управління обліковими записами ви можете навчитися для себе, щоб ніхто не знайшов на вашому комп'ютері особисту інформацію.

В процесі навчання керуванню обліковими записами ви дізнаєтеся:

  • що таке файл / etc / passwd;
  • чим відрізняються системні акаунти від звичайних;
  • що таке файли ініціалізації;
  • як встановлювати паролі;
  • як блокувати і розблокувати обліковий запис.

Ну а якщо під час онлайн-лекції наш інструктор не озвучить якусь цікаву для вас тему, то ви завжди зможете задати йому питання в чаті або особисто, заповнивши форму на сайті. Не соромтеся отримувати знання, адже саме вони допоможуть вам побудувати запаморочливу кар'єру!

Додаткова інформація

Оскільки операційна система Linux курс лекцій Львів має безліч особливостей і відгалужень для вивчення різними фахівцями, ви можете самі вибрати найбільш підходящу для вас програму навчання. У цьому випадку наші куратори допоможуть вам також скласти індивідуальний графік онлайн-занять.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок