Докладна інформація про компанію

Коротка інформація про Центр:

  • Вивчення англійської мови за Оксфордською методикою в групах та індивідуально.

У нас навчаються всі: і діти від 5 років, і підлітки, і дорослі. Спеціальна новітня література та сертифіковані викладачі-професіонали гарантують швидке і ефективне навчання. Наш девіз - індивідуальний підхід до кожного учня. Здібності до мов є у всіх, але не всі вміють ними користуватися. Ми допоможемо Вам відкрити Ваші приховані таланти.

  • Проведення пробних Кембріджських іспитів на базі центру під патронатом Британської Ради в Україні.

Ми проводимо підготовку до здачі міжнародних іспитів і пре-тести до цих іспитів, щоб дати можливість охочим перевірити свої знання за меншу суму перед справжнім іспитом. Гарна підготовка - запорука успішної здачі будь-якого іспиту.

  • Навчання за кордоном

Перший Центр іноземних мов сприяє отриманню американського Диплома про повну загальну середню освіту (USA High School Diploma) в режимі онлайн. Ви зможете навчатися і здавати всі іспити і тести дистанційно англійською мовою.

Наш центр також співпрацює з чеськими освітними центрами, що надають можливість отримання вищої освіти у Чехії. Для зарахування у державний ВНЗ і отримання безкоштовної освіти у вищому навчальному закладі Чехії потрібно знання чеської мови на рівні впевненого користувача (B2).

Ми прономуємо:

  • Курси на рік або на півроку для різних напрямків у Празі, Чеські Будейовіце та інших містах для бажаючих вступити у державний університет Чехії. Протягом цих курсів вивчається не тільки чеська мова, але й додаткові предмети: англійська (німецька) мова, історія, географія Чехії.
  • Літній табір англійської/чеської мови: перебування в ньому не тільки дозволить Вам удосконалити знання англійської/чеської мови, але й ознайомить з історією та традиціями Чеської республіки. Тривалість цих курсів - 14 днів. Вік учасників – 12-18 років.

Учбово-туристичні поїздки в Англію (Оксфорд та Кембридж)

Розповсюдження учбової та художньої літератури всіх рівнів на всіх європейських мовах.

Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: дошкільники, молодша школа, середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
від 800 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Партнери сайту
Школа web-дизайну
Школа web-дизайну
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок