Докладна інформація про компанію

Приватна музична школа-студія Rich record inc у Чернівцях запрошує всіх бажаючих на навчання естрадному, джазовому та академічному вокалу, грі на фортепіано (синтезаторі), а також нотній грамоті (сольфеджіо).

Викладають в нашій студії досвідчені педагоги-фахівці з вищою муз. освітою та великим досвідом роботи.

Наші плюси - доступні ціни, гнучкий графік, центр міста, професійна студія, професійне обладнання, доброзичливість та індивідуальний підхід до кожного учня!

Ви любите співати? Завжди мріяли почати займатись вокалом, але не наважувались? Ви хочете володіти гарним об'ємним голосом з приємним тембром? Тоді дзвоніть і приходьте до нас!

На уроках з естрадного вокалу ми розучуємо відомі сучасні пісні, як вітчизняні, так і зарубіжні, кожному учню підбирається індивідуальна програма навчання. Робляться якісні аудіозаписи вашого вокалу, знімаємо відео вашого виконання пісень, і все це за помірними цінами. 

Навчання грі на фортепіано та сольфеджіо: 
Як можна обійтись в музиці без такого важливого інструменту як фортепіано? Кожен професійний вокаліст з тим або іншим ступенем професіоналізму вміє підіграти собі на фортепіано. На заняттях з фортепіано, будь-який бажаючий зможе отримати початкову підготовку достатню для подальшого самостійного розвитку, або для продовження навчання у ВУЗі. Кожен хто займається в нашій студії по класу фортепіано також проходить навчання нотної грамоти - сольфеджіо. 

Курси
Категорії курсу: мистецтво, творчість - музика, вокал.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі.
від 4000 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Чернівцях, а також ВНЗ в Чернівцях, коледжі та технікуми в Чернівцях, репетитори в Чернівцях, робота в Чернівцях

Зворотній зв'язок