Докладна інформація про компанію

Загальноосвітній навчальний заклад «Київський ліцей бізнесу»

Ліцей створено згідно з Рішенням Виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів №266 від 28.05.1991 p. як інноваційний навчальний заклад для навчання, виховання й підготовки учнівської молоді, здібної до управлінської та організаторської діяльності. У ліцеї навчаються учні з 7 по 11 клас.

Засновниками ліцею як товариства з обмеженою відповідальністю є Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація та Вищий навчальний заклад «Університет економіки та права «КРОК». Ліцей є першою ланкою системи неперервної економічної та управлінської освіти, яку створив Університет «КРОК».

Місія ліцею – розбудова інноваційного навчального закладу, що ініціює освітні і соціальні перетворення, сприяє кожному в особистісному розвиткові і розкриттю інтелектуального, творчого і лідерського потенціалу в ім’я людини, громади, суспільства.

Наші цінності: освіта, здоров’я, відкритість, відповідальність, лідерство.

  • Освіта: навчальна активність – шлях до пізнання і вдосконалення. Наші ліцеїсти вміють вчитися і розуміють важливість освіти впродовж життя.
  • Здоров’я – основний капітал людини, фізична активність - шлях до здорового і щасливого життя. Наші ліцеїсти фізично розвинені, вміють робити правильний вибір і ведуть здоровий спосіб життя.
  • Відкритість - шлях до співпраці та розвитку. Наші ліцеїсти впевнені в собі, вміють вибудовувати діалог, співпрацювати з людьми різних поглядів і культур, застосовувати нові технології комунікації та навчання.
  • Відповідальність – шлях до усвідомлення суті та значення діяльності, її наслідків для суспільства і соціального розвитку. Наші ліцеїсти свідомо ставляться до вимог суспільної необхідності, обов'язків, норм і цінностей. Кожен відповідає за свої слова і вчинки.
  • Лідерство – ключ до особистісного успіху та перетворення світу. Наші ліцеїсти здатні до управлінської діяльності, готові приймати рішення за цілу групу людей та вести її до поставленої мети.

Наші принципи: свобода, самостійність, співпраця, діяльність, якість.

Мета діяльності – розвиток здорової і самодостатньої особистості, здатної до лідерства у професійному і громадському житті шляхом впровадження сучасних педагогічних і бізнес-технологій, ефективного партнерства й інноваційного освітнього простору.

Головне завдання педагогічного колективу – створювати збагачене освітнє середовище, такі навчальні ситуації й умови, які формують і розвивають у ліцеїстів життєві компетентності, навички ХХІ століття, здатність успішно діяти і досягати успіху в різних сферах суспільної та підприємницької діяльності. Для вирішення цього завдання в ліцеї спроектована й успішно реалізується власна освітня програма й унікальна педагогічна технологія – «Загальна управлінська підготовка».

Кредо ліцею: Лідер – у кожному!

Курси
Категорії курсу: позашкільна освіта - дитячі табори, бізнес-школа; професійні, підвищення кваліфікації - психологія, особистісний розвиток.
Вік аудиторії: середня школа.
від 1000 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок